Poľský závozník má po ťažkom dni prestávku. Svoju mašinu odstavil na parkovisku a teraz relaxuje svojim spôsobom.

Hasiči vs. poľský kamionistaAutor: halamadrid37 599 videní

Kamionista opäť hviezdi (poľský Meliško)Autor: matoman99 235 videní

Poľský kamionista Autor: mirec1551 847 videní

Talentovaný závozník Otík (Česko)Autor: jurone844 776 videní

Šialený poľský vodičAutor: krapula41 836 videní

Slepý kamionista?Autor: potyi2051 345 videní

Poľský kamionista v RuskuAutor: mirec1558 209 videní

Poľský vodič hodnotí dopravnú situáciuAutor: batuchan7222 436 videní

Polsky kamionista na žalezničnom prejazdeAutor: fluffy3 340 videní

Vojak "závozník"Autor: benyxxxxx32 208 videní

Poľskí policajti čakali ako voš pod chrastouAutor: batuchan21 144 videní

Kam zmizol ten závozník?Autor: vydriduch20 546 videní

Potešenie každého kamionistu (Poľsko)Autor: melampyrum47 865 videní
tykokos pred 10 rokmi a 11 m
Safri uno :D
legolas2420 pred 11 rokmi
Paaaaaaaaaaan Bubenik
torbik pred 11 rokmi
bubeník na dôchodku .. parada
primalthingsome pred 11 rokmi
Ten musi vozit riadne dobroty
tiblk pred 11 rokmi
slash bubeník
geri86 pred 11 rokmi
jak panko :D
tomekha pred 11 rokmi
Kto umí ten umi :)
victorthecleaner pred 11 rokmi
hraje lepsie ako tie komercne (hovno) v radiu !!! :)
marty0908 pred 11 rokmi
len škoda že nebubnuje na poriadnu hudbu...
tlakovatch pred 11 rokmi
to všetko z tých ponožiek ide :D
bossqone pred 11 rokmi
Ak by niekto patral po songu - Remady feat. Manu-L - The Way We Are :)
ludka1960 pred 11 rokmi
dobrýýý,fajnééé
hacky221 pred 11 rokmi
Pozná niekto túto pesničku ? Ďakujem :)
karmajezdarma pred 11 rokmi
Tie ponožky v sandáloch :D :D :D
martin1209 pred 11 rokmi
Týý ale pán má dobrý sluch na udržanie rytmusu. (y) Velky respect!
filipes666 pred 11 rokmi
Áno závozník odstavil svoju mašinu, to dáva zmysel teda. Inak s tou dodávkou môže byť práve u seba na dvore
kub pred 11 rokmi
ako česky módny navrhar hovorím chybičku máš v tých sandáloch,mal si mat biele ponožky
tommysvk pred 11 rokmi
Takto zneli bicie v 85-tom
quixik1 pred 11 rokmi
dobry je.. uz len odstranit tie ponozky a parada
zajacid4 pred 11 rokmi
naco ma jar v aute ? :D