Strahlhorn (4190 m.n.m.) je častou destináciou skialpinistov. Skialpinista vo videu si bude dlho pamätať 28 minút strávených v útrobách ľadovca. Našťastie sa všetko skončilo dobre.

Skialp Magurka 2018Autor: drupy4 305 videní

Skialp. v TatráchAutor: emso1116 210 videní

Kľak klikAutor: matox112 573 videní

Epické "odhŕňanie" snehu (Švajčiarsko)Autor: che20 928 videní

Skialp v Roháčoch - fotoAutor: andrea772 624 videní

Na bicykli a snehAutor: tozobor9 391 videní

Vtacnik,freerideAutor: matox113 116 videní

Choďte zavrieť okná, valí sa lavínaAutor: fratlik20 421 videní

Masívna lavína pri lyžiarskom strediskuAutor: uschiglas22 413 videní

Gopro Fusion, Chleb skialpAutor: jozo00431 584 videní

18.7.2018 Unterrothorn 3104 mnmAutor: prdochovec2 025 videní

Smrekovica VFAutor: andrea772 846 videní

Faktor strachu - Top 15 najhorších okamžikov 2Autor: peter6991 307 videní
skaryn pred 11 rokmi
Jožkúúú !!!!! :D
ivanoxx pred 11 rokmi
šťastie, že sa to celé naňho nezosypalo
gergey6 pred 11 rokmi
By som sa asi posral ..
crosscut pred 11 rokmi
na prvy krat som prečítal Stratholme if u know what i mean :D
victorthecleaner pred 11 rokmi
najprv bol dosraty z toho, potom sa zvysok roka bude tym chvalit co prezil a o rok tam pojde znova :)
issuething pred 11 rokmi
všimli ste si, že tam dole, kde spadol bol už žltý sneh?
alexanderdelarge pred 11 rokmi
Keby to boli Ceski turisti, tak tam padnu aj ti co ho isli zachranovat :D
miromax pred 11 rokmi
najlepsie mat aspom 5-10 metrove lyže
feorr pred 11 rokmi
precital som -na Stratholme- inac mal celkom stastie v nestasti
mato1993 pred 11 rokmi
Takéto veci ma dokážu nasrať. Ľudia nič nehľadajú a odrazu sa na niečo narazia :D V našej dedine si jeden frajer kopal pivnicu a odrazu sa prekopal do malého tunela. Zavolal policajtom, chlapci to prehľadali a von vytiahli nemecký guľomet, jednu bednu nábojov a granáty. Som myslel že ma j*bne. Človek sa môže snažiť ako chce a nenájde nič poriadne a hentakí šťastlivci tam padnú :D
menonepodstatne pred 11 rokmi
Pripomenulo mi to film pád do ticha.
jemijedno pred 11 rokmi
Som sa snazil dvihnut len aby som nespadol
poli pred 11 rokmi
este ze tam medved nespal :D
paloma2 pred 11 rokmi
toto by som zažit nechcel predstavťe si že ste tam sam a bliži sa vychrica a tma echh fuuu ha
joschi pred 11 rokmi
Len s toho videa my bolo blbo za neho, nie ešte tam byt...
azrael pred 11 rokmi
mal radšej sedieť za počítačom :D
michaello pred 11 rokmi
0:41 Jožkuuuuuu :D
adamike pred 11 rokmi
to ako hlboko este islo :D
malypittbul pred 11 rokmi
co krici ? ockuuuuu ? :D
mnejejedno pred 11 rokmi
preto nechodim lyzovat do svajciarska...no a este na to nemam kes :D