Chalan je síce hluchonemý, ale vďaka svojej výbornej gestikulácii sa vie vyjadriť na slušnej úrovni. Toto "umenie", ktoré predvádza sa odborne nazýva "finger tutting" a podobné video si môžete pozrieť tu: http://www.mojevideo.sk/video/1c5e8/kral...

Hypnotický finger tutting z JaponskaAutor: cocacola15 462 videní

Kráľ prstovAutor: noone99 429 videní

Prstový tanecAutor: diablo66645 122 videní

Choreografia s prstami hodná OscaraAutor: bosstonmarsden20 540 videní

Super ohybné prstyAutor: kedzbe3 716 videní

Tanec s prstamiAutor: lajkit22 260 videní

Ruky vo vianočkeAutor: kedzbe18 747 videní

TransvestitaAutor: boomer83 224 videní

Transformačné prstyAutor: tigrica26 208 videní

Malaysian shuffle feat. TuttingAutor: narayen2 568 videní

Hluchonemý muž zachránil jeleňa predAutor: avokado37 421 videní

Keď ti príroda dá o 2 prsty menejAutor: biolog36 713 videní

Finger Man 2Autor: pista55130 767 videní
chachara pred 10 rokmi a 7 m
0:20 neikto si tam musel fajnovo prdnúť :D
macinka pred 11 rokmi
ja viem držať s prstami čínske paličky :D
ebe pred 11 rokmi
Janko Horvát si to ty? :D
black pred 11 rokmi
Mohol radšej povedať dáky vtip :D .. ale nie talent
pava1 pred 11 rokmi
to boli posunky v azbuke :D
dhool pred 11 rokmi
keby sa nepoukazalo nato ze je chalan hluchonemy vacsina ludi by mala nato rozlicny nazor :)
sobi20 pred 11 rokmi
manželka musí byť najšťastnejšia žena na svete..... :D :D :D :D
br23 pred 11 rokmi
On je hluchonemý a obecenstvo mu tlieska, bože :D Viete ako sa ,,tlieska,, pre hluchých? Otáčate dlaňami ;) Ale aj tak si myslím, že to ten chlapík pochopil... teda určite to pochopil. :)
clyde pred 11 rokmi
ten vedla ako ho pozorne sleduje :D
arb1nd3r pred 11 rokmi
Čo tým chcel povedať?
kalinko89 pred 11 rokmi
ludia prosim vas dajte mi pár plusiek nech mozem aj ja hodnotit... priznavam, moja debilita, raz som daval minusko za minuskom a takto to dopadlo, co som vobec necakal. ruti sa mi svet :) vdaka.
lusir pred 11 rokmi
Vy tu riešite že ako ho máme správne nazvať a pritom ste si nevšimli že tymi prstami povedal pribeh o dvoch ľudoch ktory sa stretli vymenili si čísla medzisebou, zaľúbili sa a splodili dieťa :D
azrael pred 11 rokmi
no keď nemôže baby očariť jazykom, tak sa to naučil prstami :D
steran pred 11 rokmi
vieš dnes mam toho plnu p..í..č..u a občas chcem byť hluchonemy....
lewica pred 11 rokmi
Hluchonemy- pre nas (nepocujucich ludi) je to urazlive slovo... Lebo niesme nemi, ale len nepocujeme... :)
oneeyedowl pred 11 rokmi
zasmial som sa na typkovi :D sam mam dosť problemy so sluchom aj keď na tom nie som tak zle ako on
docentvagimir pred 11 rokmi
nechápem, takmer každí vie ako sa tlieska hluchonemým a priatelia v okolí by to už mali vedieť na 100 % !!!
segasvk pred 11 rokmi
najdú sa aj dnes nejaký kárikovia na - ky??
what pred 11 rokmi
Už už som chcel povedať, že si to seká podľa hudby :D
mojnazor pred 11 rokmi
mieschocker: bez urazky, ale tyto ludia sa nazyvaju nepocujuci. Mam zakladne znalosti posunkovej reci, nemozem povedat ze ju dokonale ovladam ale dorozumiem sa. Na skoleni nam bolo velmi dobre vysvetlene preco su nepocujuci a nie hluchonemi...oni nie su nemi.. A nie je to o tom ako v pripade cigan_rom skor o tom ako indian_first nations, v Canade su na to velmi haklivy lebo oni nie su z Indie a tak isto nepocujuci nemaju radi ked im povieme hluchonemy. Inac je to velmi zaujimava tema, az na skoleni som zistil ze oni nie su taky isti ako my len nepocuju...su to totalne odlisni ludia..mimozemstania :D Vedeli ste ze napr. nevedia citat s pochopenim??