Pomstitelia na zjedenie

zobraziť viac ↓
mladyjunak 277 631 videní

Umelec Daniel Drake aka "Dr. Dancake" premenil superhrdinov (Avangers) na jedlo. Vyhotovil 8 portrétov z palacinkového cesta.

  • Kvalita: HD NQ LQ
  • Zverejnené: 29.5.2015 13:54
  • Páči sa: 97% (126 hlasov)
  • Obľúbené: 45
  • Komentárov: 33
  • Dľžka: 1:08
  • Kategória: zábavné
  • Tagy: avengers: age of ultron, pomstitelia, palacinka, sladkosť, dancake
Odoberajte nás aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ.
Komentáre (33)
zobraziť viac ↓
  • cyro858 pred 11 rokmi
    žltý negger ? :D

  • patrik0207 pred 11 rokmi a 1 m
    Black Widow ma tzv. trosku pohadane oci

  • rolandjx8p pred 11 rokmi a 1 m
    Mňamka...

  • pseudonka pred 11 rokmi a 1 m
    mnam, dala by som si take jedlo :)

  • marob22 pred 11 rokmi a 1 m
    je to origo jedlo

  • br23 pred 11 rokmi a 1 m
    Fatálna chyba ! Nick Fury má pásku cez jeho ľavé oko. Ten chlapík to nevypočítal, ked ho robil dal mu síce pásku cez jeho ľavé oko ale ked ho obrátil, už to mal cez pravé :D

  • rocky11 pred 11 rokmi a 1 m
    Este aj pisat vie pekne...

  • seko0408 pred 11 rokmi a 1 m
    hezkyyyy:D

  • paldyboy pred 11 rokmi a 1 m
    kapitan amerika vyzeral jak miky mora

  • svedomie pred 11 rokmi a 1 m
    a ja , ze naco drzi ten mobil v ruke ....

  • jupiter pred 11 rokmi a 1 m
    aj som hladný trochu ostal z toho

  • br23 pred 11 rokmi a 1 m
    Viete že: Nick Fury ani Ultron nie sú Avangers ? :D :D :D

  • pansveta pred 11 rokmi a 1 m
    Meliško by povedal: Ja si môžem dať kokοt konský akurát, nie dve palacinky! :D

  • martinross pred 11 rokmi a 1 m
    no z toho znaku Avengers sa moc nenajedia :D

  • hadajkto pred 11 rokmi a 1 m
    ja tak s perom neviem pekne pisať :D jak on s tou farbou/cestom :D

  • infix pred 11 rokmi a 1 m
    Som pažravý ale tu musím povedať :D škoda to zjesť :D

  • manda pred 11 rokmi a 1 m
    mnaaam dala by som si palacinku :p

  • standyy77 pred 11 rokmi a 1 m
    ta Scarlet trochu stredokukavá :D

  • ropnyvrt pred 11 rokmi a 1 m
    Mne by stačila aj obyčajná palacinka s práškovým cukrom