Umelec Daniel Drake aka "Dr. Dancake" premenil superhrdinov (Avangers) na jedlo. Vyhotovil 8 portrétov z palacinkového cesta.

Super-zostrih Avengers (Pomstitelia)Autor: l3bron46 619 videní

Avengers: Age of Ultron (trailer)Autor: k53n213 278 videní

Avengers Age of Ultron Trailer #2 - SlovenskéAutor: waitforit2 270 videní

Avengers Age of Ultron TV Spot s titulkamiAutor: waitforit2 239 videní

Avengers Age of Ultron #3 - Slovenské titulkyAutor: waitforit3 161 videní

Avengers Age of Ultron Trailer #1 - ČeskéAutor: waitforit3 164 videní

The Avengers po indickyAutor: vincentvega26 092 videní

Dá sa zjesť palacinka bez rúk?Autor: moriak15 607 videní

Superman vs. HulkAutor: demonoid31 236 videní

Filmy 2014 / part1Autor: tomer69137 112 videní

Age Of Empires IIIAutor: mareloss3 929 videní

The AvengersAutor: hovado1258 670 videní

Age of empire 3Autor: rasheed4 072 videní
cyro858 pred 11 rokmi
žltý negger ? :D
patrik0207 pred 11 rokmi a 1 m
Black Widow ma tzv. trosku pohadane oci
rolandjx8p pred 11 rokmi a 1 m
Mňamka...
pseudonka pred 11 rokmi a 1 m
mnam, dala by som si take jedlo :)
marob22 pred 11 rokmi a 1 m
je to origo jedlo
br23 pred 11 rokmi a 1 m
Fatálna chyba ! Nick Fury má pásku cez jeho ľavé oko. Ten chlapík to nevypočítal, ked ho robil dal mu síce pásku cez jeho ľavé oko ale ked ho obrátil, už to mal cez pravé :D
rocky11 pred 11 rokmi a 1 m
Este aj pisat vie pekne...
seko0408 pred 11 rokmi a 1 m
hezkyyyy:D
paldyboy pred 11 rokmi a 1 m
kapitan amerika vyzeral jak miky mora
svedomie pred 11 rokmi a 1 m
a ja , ze naco drzi ten mobil v ruke ....
jupiter pred 11 rokmi a 1 m
aj som hladný trochu ostal z toho
br23 pred 11 rokmi a 1 m
Viete že: Nick Fury ani Ultron nie sú Avangers ? :D :D :D
pansveta pred 11 rokmi a 1 m
Meliško by povedal: Ja si môžem dať kokοt konský akurát, nie dve palacinky! :D
martinross pred 11 rokmi a 1 m
no z toho znaku Avengers sa moc nenajedia :D
hadajkto pred 11 rokmi a 1 m
ja tak s perom neviem pekne pisať :D jak on s tou farbou/cestom :D
infix pred 11 rokmi a 1 m
Som pažravý ale tu musím povedať :D škoda to zjesť :D
manda pred 11 rokmi a 1 m
mnaaam dala by som si palacinku :p
standyy77 pred 11 rokmi a 1 m
ta Scarlet trochu stredokukavá :D
ropnyvrt pred 11 rokmi a 1 m
Mne by stačila aj obyčajná palacinka s práškovým cukrom