Nový Chevrolet Corvette 2015 Z06 sa dostal do rúk neskúseného vodiča. Nová Z06-ka zrýchli z 0 na 60 mph (96,5km/h) za 2,95 sekundy. Vodič vo videu "ekonomicky" spomalil na 100 metroch zo 79 000 USD na cca 40 000 USD.

Čierni pasažieri (Slovensko)Autor: haky36 936 videní

ALFA ROMEO 147 GTA 350 KONÍAutor: ares6 226 videní

Koľko patkáňov máš pod kapotou (Rusko)Autor: bazmegistan4 610 videní

Driftoval tak pekne, že skončil vo výkladeAutor: predstojnica2 448 videní

GTA spanoAutor: kleky11 498 videní

Dodge Challenger Hellcat na snehu (USA)Autor: maschinero39 203 videní

Deti a 550 koní pod kapotouAutor: srdce45 894 videní

Pod kapotouAutor: duri0813 048 videní

BMW M5Autor: demonoid48 999 videní

Trabant Limited EditionAutor: 1robbo13 928 videní

900 koní vyčarilo úsmevAutor: usiak47 216 videní

Nový VW Golf R32Autor: katka40 875 videní

Nezvladol 2000 koni pod kapotouAutor: radek5484 465 videní
krugon pred 11 rokmi a 1 m
ako rychlo zrychlil tak aj spomalil. tak mu terba
m5rk pred 11 rokmi a 1 m
ajajajaj jaka to lajdacina
tazkopovedat pred 11 rokmi a 1 m
GPS ho zle naviedlo :D
chefc08 pred 11 rokmi a 1 m
a kameru ešte väčší idiot...
timoteon pred 11 rokmi a 1 m
ZABUDOL, ŽE NEHRÁ GTA V :D to asi neopraví za 400 babiek.
makyyy pred 11 rokmi a 1 m
Vodič vo videu ekonomicky spomalil na 100 metroch zo 79 000 USD na cca 40 000 USD.
:D :D :D
carbon14 pred 11 rokmi a 1 m
ach ten popis :D:D placem
bugy5 pred 11 rokmi a 1 m
Láme mi to srdce :( :D
wajaaop pred 11 rokmi a 1 m
ten popiiiiis videa :D :D :D :D
werunited pred 11 rokmi a 1 m
mal ist na letisko skusat :D
hadajkto pred 11 rokmi a 1 m
to sa vyklepe :D
taketotunebolo pred 11 rokmi a 1 m
viac ma pobavil samotný popis ako video :D
mrsoplik pred 11 rokmi a 1 m
Zrejme nepočítal s tým že 650 koní môže hrabať aj na dvojke...
matthiasbaron pred 11 rokmi a 1 m
No čo skúsil. Zato nič nedáš :D. Kúpi druhé a už bude vedieť možno :D
fagus1 pred 11 rokmi a 1 m
oooo va t fak... :D
evrie pred 11 rokmi a 1 m
americkému debilkovi stačí na zabitie aj skateboard :D
rizlon pred 11 rokmi a 1 m
aspon nesedi doma za PC
posledneslovo pred 11 rokmi a 1 m
Naco je vlastne dobrych 650 koni, podla mna 300 staci uplne.
dajeuro pred 11 rokmi a 1 m
Som bohaty a nehanbim sa zato :D
mamutko1 pred 11 rokmi a 1 m
nevadi.... kazdy ma svoj pribeh