Toto video údajne zachytáva útok separatistov s raketami BM-30 Smerch na vojenský muničný sklad v oblasti Pobejda - Ukrajina. Isté zdroje uvádzajú, že sa jedná o útok v Septemberi 2014.

Mínus BM-30 Smerch #01Autor: angerfistt1 023 videní

BM-21 Grad vymáknutý FPV-čkomAutor: angerfistt836 videní

BM-21 Grad počas odpaľovania rakietAutor: vycapnik19 407 videní

Zásah pohodených rakiet do MLRS BM-21 GradAutor: angerfistt933 videní

Zákopové prostitútky sa ocitli podAutor: bananqtz2 833 videní

Raketový útok na obytnú zónu KramatorskAutor: avokado71 179 videní

M113 evakuuje obrancov pod paľbouAutor: angerfistt1 068 videní

Iskander-M a BM-30 Smerč vs. M142 HIMARSAutor: rocketbunny545 videní

Batéria ruských Gradov zničenáAutor: angerfistt1 675 videní

BM-21 Grad bleskurýchlo zmizolAutor: angerfistt638 videní

Ruský plne nabitý BM-21 GradAutor: angerfistt390 videní

UA letectvo denacifikuje pozície okupantovAutor: angerfistt1 730 videní

Bieli anjeliAutor: angerfistt2 190 videní
filipsvk pred 11 rokmi a 1 m
A čo...
hallo759 pred 11 rokmi a 1 m
,,udajne´´ :D :D Udajne na videu zelení muzikovia utocia na tucniaky v Antarktide :D :D
altctrl pred 11 rokmi a 1 m
ten silvester tam trva uz nejako dlho :D
dunco pred 11 rokmi a 1 m
A čo keby ste v tom zmatku info, verili Slovákom, ktorý tam bojujú?Info z prvej ruky, žiadna propaganda, len fakty.Pozrite na fb:Ukrajinska Reconquista.
russiaisawesome pred 11 rokmi a 1 m
Neviem kedy a kde to dávali ale nehovorili že tam už mal byť mier že všetka ťažká vojenská technika má byť preč ? No nevyzerá to tak :) nedržím ani Rusom ani Ukrajine nech to skončí lebo ak to neskončí nám budu padať na hlavu rakety o pár rokov...
horar pred 11 rokmi a 1 m
vdaka bohu ze som v krajine ktora je clenom NATO a nic podobne mi nehrozi
clyde pred 11 rokmi a 1 m
take silnejsie rimske sviece :D
lentakznudy pred 11 rokmi a 1 m
mozu dakovat amikom , tym zachrancom celeho sveta
juraj09 pred 11 rokmi a 1 m
Pokial ukrajina rozkaze armade nech zautoci na Novorusko to uz bude len sranda ja tak lutujem ukrajincov ze maju taku spinavu hlavu statu ktorej ide len o tu vojnu ! Zid ktory nehce velku lopatu ale velky obchod !
elfo pred 11 rokmi a 1 m
separatisti sú zase najhorší...tieto videá sú už fakt trápne
vojak pred 11 rokmi a 1 m
to slovo -údajne- už môžem použiť aj keď si prdnem
loller pred 11 rokmi a 1 m
jak na silvestra... :D
rammstein pred 11 rokmi a 1 m
https://www.youtube.com/watch?v=c1NN9rnNpEQ
eso1 pred 11 rokmi a 1 m
Separatisti zaútočili na muničný sklad ... Ukrajinská armáda zbombardovala park v centre mesta ( https://www.youtube.com/watch?v=0h_scYJhgD8 )
shocky pred 11 rokmi a 1 m
Načo ?
odleteldekel pred 11 rokmi a 1 m
zase trápna ukrajinsko americka propaganda voči Rusom .. klasika..kto už im na to skočí..nestačilo im že už viac krát sa pokúšali oklamať svet???
dojeb pred 11 rokmi a 1 m
takmer bratia sa morduju medzi sebou ...
bump pred 11 rokmi a 1 m
Tu zas bude debata , ach jaj ... :D
gauner pred 11 rokmi a 1 m
myslím že zaútočiť na nepriateľské pozície tými istými zbraňami s ktorými ostreľujú obývané civilné časti Donetsku je úplne normálne. Aspoň ich separatisti nepoprašujú fosforovými bombami ktoré ukrajinská armáda použila neraz (je zakázané podľa medzinárodného práva používať takéto bomby)
traxda pred 11 rokmi a 1 m
usa by tam mali poslať černocha s pomarančami :D