Štvorica si skracovala cestu spevom, keď sa zrazu nečakane dostali do nebezpečnej situácie. Jedna z pneumatík náhle stratila tlak a auto sa na vozovke viackrát otočilo. Posádka neutrpela žiadne zranenia, iba sa spotili od strachu ako také myši.

Skútristu defekt za jazdy na diaľnici veľmiAutor: arectorpili21 493 videní

Samolepiaca pneumatikaAutor: scaletto5 900 videní

Jeden defekt ho predsa nezastaví!Autor: pooldead19 062 videní

Karavanu praskla pneumatika (USA)Autor: tomino143 313 videní

Defekt pri 290 Km/hAutor: tier1voodoo28 855 videní

Zaspievajme si spolu s vodcom !Autor: holyvud2 190 videní

Pneumatika, ktorá len tak ľahko nevyfučíAutor: maschinero31 200 videní

Akrobatická oprava defektuAutor: andyrs121 573 videní

Pichol gumu a dostal skvelý nápad!Autor: bosstonmarsden22 726 videní

Kamiónu exploduje na diaľnici pneumatikaAutor: peros52 656 videní

Takmer nezvratný osud!Autor: bosstonmarsden23 063 videní

Idiot a pneumatikaAutor: benyxxxxx43 123 videní

Boooom!Autor: praha233 027 videní
norki pred 11 rokmi a 1 m
picovyna
horar pred 11 rokmi a 1 m
zeny v predu a chlapi vzadu, vsetci zapasany, anomalia normalne :D
xaraxas pred 11 rokmi a 1 m
podme vsetci do auta natacat pesnicky:) kto nenatocil, nie je borec:)
milo1974 pred 11 rokmi a 1 m
Preboha kedy už zanikne tá moda s bradami ? :/ Sorry ale celý život som videl brady len na starých dedkoch alebo bezdomovcoch
warobijec pred 11 rokmi a 1 m
co je to za pesnicku??
rados320 pred 11 rokmi a 1 m
a zrazu som citil že dačo
seredan pred 11 rokmi a 1 m
holky hold pocítili nevýhodu zpropagovanej americkej kvality - tyčka na selfie :D
nerockefoler pred 11 rokmi a 1 m
ja som vedel, ze pride happy end
cizmavblate pred 11 rokmi a 1 m
Mojžiš
terredehermes pred 11 rokmi a 1 m
nadherny je ten s tymi balvanmi na krku.
st3oj pred 11 rokmi a 1 m
Jasne, ked ti rupne pneumatika, treba dupnuť na brzdu a nenormálne mykať volantom.
clovek42 pred 11 rokmi a 1 m
to su za skurveni hipsteri??
fenixko777 pred 11 rokmi a 1 m
Nemyslis, zaplatis...
diablo666 pred 11 rokmi a 1 m
šlusdefekt
spako333 pred 11 rokmi a 1 m
Nevadi, spievame dalej. :D :D :D
samaras pred 11 rokmi a 1 m
2 ženy na prednych sedadlach ? to mohlo dopadnut aj horšie :D
tutototo pred 11 rokmi a 1 m
Konecne nieco akcnejsie nez tie hlupe videa predtym..:D
majroxxx pred 11 rokmi a 1 m
je mi na grcanie ked vidim tu selfie bakulu podla nej som usudil ze ty ludia su pri*ebany
josephweed pred 11 rokmi a 1 m
kto by bol spokojny kebyze smrtelne havaruju a bolo by tam moc krvi ???? ja
heligonkarisdt pred 11 rokmi a 1 m
myši sa potia??????