Lososy každoročne tiahnu po riekach na neresiská a keď sa na tieto miesta dostanú, splnia svoju úlohu a umierajú. Po neresení často končia na jedálnom lístku rôznych šeliem.

Špičkové lososy z aljašského zálivu BristolAutor: risebe19 956 videní

Nielen medvede lovia migrujúcich lososovAutor: hosentroger21 696 videní

Pozor, priechod pre lososy! (USA)Autor: hlavotis25 554 videní

Upokoj sa, je to len ryba!Autor: bombarderis7 685 videní

2 úlovky v jednomAutor: kedzbe19 916 videní

Lososy z obchodu mackovi nejak nechutiaAutor: uhorkac13 273 videní

Sen každého rybára (kapitálny úlovok)Autor: batuchan28 611 videní

Dunčo hudobníkAutor: uhorkac29 624 videní

Keď ti "večera" prepláva cez cestu (USA)Autor: adampl46 385 videní

Obrovská rybaAutor: pseudonka22 639 videní

Ľahký úlovokAutor: zajacit26 832 videní

Aj žraloky majú svojich nepriateľovAutor: tenario51 174 videní

Na jazereAutor: tigrica3 923 videní
dragon888 pred 11 rokmi a 1 m
Nachytal viac ako ja za minulý rok :/
999matrix pred 11 rokmi a 1 m
ani udicu by som nemusel mať keby mám takeho šikovneho psa :)
bakterie pred 11 rokmi a 1 m
snazi se je zachranit aby se neutopili
mistrkvality pred 11 rokmi a 1 m
ja som cakal ze ich aj zozere a nic :(
clyde pred 11 rokmi a 1 m
ze aky uzitocny peso toto
noxplode pred 11 rokmi a 1 m
waaw to je az taky velky ten losos?:Dhmm to bude asi tym ze doteraz som videl lososa iba v papuli obrovskeho Grizzlyho:Dcize oproti tuna dunčovi bola ta velkost lososa dost skreslena:D
tetrapaky pred 11 rokmi a 1 m
to je ale kua život ty kokso, trepať sa tísíc km z mora, proti prúdu rieky, na neresisko, aby som sa raz vystriekal do vody a následne nato od vyčerpania zhebol.....tak jako, no nechcel by som byť losos :D
b2b pred 11 rokmi a 1 m
neskutočne krásne ryby, take si raz zachytať na muškárku alebo na prívlač to by bol zážitok :)
pawliee pred 11 rokmi a 1 m
vole a dneska som musel platiť 40 kačíc za šalát kde bola možno plutvička z hentakej ryby a on to tam vláči na kilá
hudecekmarcel pred 11 rokmi a 1 m
pekne kusy lovi
samsebepan pred 11 rokmi a 1 m
to je rybacka ako sa patri. staci ti len kamera
diablo666 pred 11 rokmi a 1 m
Toto je pes, nie Ftefan...
jajobigisback pred 11 rokmi a 1 m
ako to vidím, tak on má z toho zabavisko ten hafan, ne žrádlo
vyrushx pred 11 rokmi a 1 m
chcem takeho pesa :)
dangel pred 11 rokmi a 1 m
Kurňa keď vidím v telke ako ich lovia medvede vyzerajú kapánek menšie...
saris10 pred 11 rokmi a 1 m
riadne falaty
josephweed pred 11 rokmi a 1 m
ty pes hnusny lepsi je losos vacsi priatel cloveka ako pes taky losos to ti je priatel kryje chrbat kto s astebou moze kupat nonstop len losos
dzonmeklejn pred 11 rokmi a 1 m
pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa pesa
wazo pred 11 rokmi a 1 m
to je skuska na psa zachranara
trapez67 pred 11 rokmi a 1 m
keby nie je toho posledného záberu tak si myslím, že ten pes menil farby :D