Pekná hokejová hlavička (NHL)

zobraziť viac ↓
pelargonium 30 692 videní

V prestížnom zápase Chicago Blackhawks proti Anaheim Ducks sa hosťujúci Andrew Shaw rozhodol v predĺžení poslať puk za chrbát brankára zaujímavým spôsobom. Zápas nakoniec vyhralo Chicago 3:2 po predĺžení, aj keď gól Andrewa Shawa rozhodca neuznal.

• gunman8bb pred 8 rokmi a 11 m
    prosim ludia.. pred udelenim zlatej medaily, teda pohara mala hrat hymna.. nie potom .. si myslim ja ... dostali striebro, vsetko sa ukoncilo.. https://www.youtube.com/watch?v=2v4ZmAD_dTk ....reagujem na to kao to prebiehalo na ms, ktore tu kazdy komentuje...

• lluuccoo pred 8 rokmi a 11 m
    Toho rozhodcu niekto za vajcia drzal asi hlasok mal riadny xD

• zipoo11 pred 8 rokmi a 11 m
    preco to neuznal? sak len s korculov a rukov sa nemoze kopnut/hodit do branky inak by mal pratit od vystroje ci?

• derek666 pred 8 rokmi a 11 m
    a to moza?

• pojeptesa pred 8 rokmi a 11 m
    to to trvalo

• katribodkit pred 8 rokmi a 11 m
    keby ten puk sa este odrazil napr, od brankarovej helmy...gol by platil?

• djblendas pred 8 rokmi a 11 m
    No rozhodcovia vedia pekne nasrat :) ale pekne to teda bolo aj ked to nebol platny gol :)

• charger69 pred 8 rokmi a 11 m
    2 veci nechapem, aj ked NHL je najlepsia a najzaujimavejsia hokejova liga sveta, nechapem ako sa mozu tesit z takeho golu, ked vsetci vedia a vidia ze bol neregulerny, hlavne andrew shaw, a tiez komentator ktory povedal ze black hawks win the owertime.. a potom sa pokracovalo dalsich 30 minut

• milan500 pred 8 rokmi a 11 m
    :D tie nechápavé výrazy

• 752 pred 8 rokmi a 11 m
    sranda s tým adm|novym egom :D stačí jedna veta a zmizne aj video a aj karma -20 :D

• hitla pred 8 rokmi a 11 m
    mal mu ho niekto nastreliť ... :D ale v 120km/h :D :D

• pedrodelavedro pred 8 rokmi a 11 m
    Treba si to opraviť v popise, rozhodne to nebol domáci, ale hosťujúci hráč, kedže v NHL to udávajú naopak :)