Dirk Dabringhausen a Viet Luan Tran, dvaja bonsajisti a majstri svojho remesla vo videu ukázali proces svojej práce od návrhu až po realizáciu. Ako objekt vybrali zaujímavý a zapestovaný exemplár borievky čínskej.

Air bonsaiAutor: navody25 264 videní

Čínsky umelec vyrába bonsaj z medených drôtovAutor: che13 410 videní

Počkaj, presadím ešte jeden bonsaj (Vietnam)Autor: dynamitero28 739 videní

Annoying orange: wazzup 3 BonsaiAutor: garigon8 999 videní

Milaanko a jeho bonsajAutor: pavielko2 917 videní

Suchozemci surfujú v MelbourneAutor: borievka133 776 videní

Presádzanie 200 ročnej borievkyAutor: conan3 009 videní

Suchozemci farmárčia v PakenhameAutor: borievka1316 397 videní

Suchozemci lietajú v MelbourneAutor: borievka135 902 videní

Suchozemci plávajú v SydneyAutor: borievka134 492 videní

Suchozemci spoznávajú SydneyAutor: borievka132 885 videní

Suchozemci kempujú v GrampiansAutor: borievka132 753 videní

Suchozemci objavili SingapurAutor: borievka132 763 videní
elrondmc pred 11 rokmi a 1 m
Krátke zhrnutie: z pekného stromčeka urobili škaredý.
martin321 pred 11 rokmi a 1 m
Prepáčte, že otravujem ale zahlasujte za našu školu a keď budeme mať najviac hlasom naša škola dostane 1000eur. je to len na chvílku, Ďakujem. :) http://www.schooldance.sk/videa/stridzie-dni-na-horehroni.html
metladanco pred 11 rokmi a 1 m
No predtým ako sa do toho pustili sa mi zdal ten stromček krajší...
paloztn pred 11 rokmi a 1 m
viete niekto náhodou názov skladby? :)
darkfox pred 11 rokmi a 1 m
čo ? :D
martinross pred 11 rokmi a 1 m
akurat som sa rozhodol čo si dnes večer dam v krčme k pivu :D
radkoslavko pred 11 rokmi a 1 m
...a aky to ma vlaste vyznam?
mefistofel pred 11 rokmi a 1 m
Osobne sa mi páčia bonsaje ktoré vyzerajú viac realnejšie ako stromy. tj tieto variácie kde je odstránená kôra a ošetrená ta časť to uz je také umelé aj keď je takto vacsina bonsajov spravených. Toto by som spravil mojmu bonsaju jedine keby mu tá čast dreva odumrela.
toftik pred 11 rokmi a 1 m
sa mi zdá,alebo zrušili obmedzenia za adblock?:D lebo aj komenty zo včera čo ludia nadávali nato zmizli
melchioris pred 11 rokmi a 1 m
Očividne nemáte ani šajnu o Bonsajoch. Pochopiť umenie si vyžaduje aspoň nejakú inteligenciu...
manda pred 11 rokmi a 1 m
chudak maly stromcek..predtym bol krajsi
aurus225 pred 11 rokmi a 1 m
uz zmazany koment ...traaaapne :D
zipoo11 pred 11 rokmi a 1 m
Co? ... ja kus nechapem tomu videu :D to je zive ? .. to se ji? :D :D
aurus225 pred 11 rokmi a 1 m
AdBlock blokuje súčasti prehrávača! Ak chcete toto video prehrať, prosím deaktivujte si pre www.mojevideo.sk AdBlock. NIE nedeajtivujem... maj sa mojevideo...
blackmoon2 pred 11 rokmi a 1 m
Mazuu komenty a potom chcu aby sme sem chodili J!!!!!!!!
klystir pred 11 rokmi a 1 m
ano tri mesiace budu v pluse, lebo budu mať reklamy, potom sa to bude zmenšovať, lebo nikto nebude chciet mat reklamu kde niesu divaci
6000 pred 11 rokmi a 1 m
Reklama ..!.
danoznitry pred 11 rokmi a 1 m
no lol no tak zrejme prestanem chodit na moje video...je mi to straaasne luto :D
saus pred 11 rokmi a 1 m
Ten zasranej srac maze prispevky.
bubenik19 pred 11 rokmi a 1 m
normalne mi maže komenty :D ŠTB