Opustené mláďatko divokého zajačika by bez prikrmovania neprežilo. Predné labky zajačika simulujú masírovanie zajačích mliečnych žliaz.

V tráve našli malého zajačikaAutor: marlborka2016 983 videní

Ahoj zajačik!Autor: marlborka2017 298 videní

Zajac sa pustil do hadaAutor: zabozako52 260 videní

Zajačik, choď si nájsť mamičkuAutor: lajkit37 461 videní

Nechaj ma na pokoji, ja som malý nebezpečnýAutor: biolog29 098 videní

Adoptovaný zajačikAutor: cukri18 797 videní

Zajačik nemal svoj deňAutor: arectorpili30 258 videní

Ukradol nám sladkosti!Autor: ruzovykacer27 937 videní

Na chodbe ju čakal veľký veľkonočný zajačikAutor: tchoroid11 687 videní

ZajačikAutor: carlson22338 777 videní

Hravy zajacikAutor: zedko14 592 videní

Zajačik dostane svojeAutor: janulqa13 606 videní

Zajačik ušiačik na jeden hlt!Autor: zajacit23 610 videní
muska83 pred 11 rokmi a 1 m
je to kralik a nie zajac...zlaty je.
uni pred 11 rokmi a 1 m
ten smiech lol
quorthon pred 11 rokmi a 1 m
O par mesiacov skonci v tlakovom hrnci spolu s cibulou, paprikou, vyvarom, bobkovym listom a ciernym korenim. Podavame s varenymi zemiakmi na masle s petrzlenovou vnatou.
gambox pred 11 rokmi a 1 m
To keď už sme pri zajacoch tak včera mi stara zabila 13 mladých čo pred včerom sa okotila..... také nervy som mal že dnes skončila ako obed :)
reason6 pred 11 rokmi a 1 m
krasneeee :)))
makakstromovy pred 11 rokmi a 1 m
Ten je rozkosný :D
colin69 pred 11 rokmi a 1 m
kto si vsimal viac tie kozy ako toho kralika? :D :D
skradola pred 11 rokmi a 1 m
To preto kope nožičkami, lebo jej chce naznačiť, že nech pridá, pusti viac mlieka - som hladný :D
kriko pred 11 rokmi a 1 m
musel to byt kralik pretoze zajace sa rodia normalne sebestacne a zeru travu, :D a viem to preto lebo osm zajaca ladoval mliekom az kym sa nenafukol jak balon a neskapal
vrsvr pred 11 rokmi a 1 m
keby ho krmila vo vode urcite sa udrzi na hladine :D
klystir pred 11 rokmi a 1 m
aj som vyhladol, idem si dat zajaca
brandoo pred 11 rokmi a 1 m
Možno si to ani neuvedomujú ... no ako náhle sa dotknú divej zvery, sú to pytliaci. Teda aspoň podľa Slovenských zákonov. Inak milé zvieratko až kým to nevyrastie
morello pred 11 rokmi a 1 m
Zvieratá sú super:D
tazkopovedat pred 11 rokmi a 1 m
Niečo podobného sme mali s bratom ale so srnkou. Išli sme do lesa na hríby a možno žihlavu na čaj,a tam bola v burine skrutena malá srnka,ani nevedela ujsť ako bola slabá,. Brat ju hned šupol do tašky a hned sme aj išli domov,kde sa onu staral a po cca 2 dňoch srnka vedela stáť ,pobehovala všademožne . Ked už vyzerala byť schopná tak sme ju vypustili
videjko pred 11 rokmi a 1 m
keby mna krmila svojim mlieckom aj ja by som takto rozhadzoval rucickami :D
right13 pred 11 rokmi a 1 m
radsej nech ukaze tie dva zajaciky vyssie :D :D
analnyhnis pred 11 rokmi a 1 m
Zožrali mu mamu tak teraz nech sa starajú.
rawspen pred 11 rokmi a 1 m
na bradavku si ho mala nechat prisat ci by jej to robilo fajn :D
tenario pred 11 rokmi a 1 m
Takto bude dnes vyzerat vacsina slovakov po krcmach :D