Skvelá reklama na Kofolu so psíkom menom Tuna.

Dáš si Fofolu? (Okno)Autor: golden66673 210 videní

Dáš si Fofolu? (Mucha)Autor: apacheah6480 039 videní

Fofola (paródia) - NarafaliAutor: anonym35620 586 videní

Dáš si fofolu? (tulipán)Autor: ttukan50 453 videní

Fofola (paródia) - Ja Som Sa DosralAutor: anonym35618 811 videní

Fofola (paródia) - Naco kameruješAutor: anonym35618 859 videní

Dáš si fofolu?(chladnička a tulipán)Autor: golden66610 762 videní

Dáš si Fofolu? (paródia)Autor: ases62 777 videní

Dáš si fofolu PARODYAutor: ewastictv11 849 videní

Kofola (fofola) melónováAutor: golden6666 264 videní

Ex Fofolák sa zradikalizovalAutor: hubunini3 500 videní

Čivava a plyšová čivavaAutor: 12error50 940 videní

Malá čivava mala nepokojný spánokAutor: uhorkac11 520 videní
marhyno pred 6 rokmi a 7 m
doteraz nechapem ako sa da urobit z pismena K pismeno F, som v zivote nevidel takeho cloveka
panko123 pred 6 rokmi a 8 m
nemam rad kofolu,fakt neviem proste mi nechuti :)
jarabak pred 10 rokmi a 5 m
dáš si benzonan sodný?
nniikkaa1 pred 11 rokmi
suprová
puty pred 11 rokmi
v amerike sa narodí retardovaný pes, a na slovensku je to hrdina reklám... :) má aj vlastný FB: https://www.facebook.com/pages/Tuna-Melts-My-Heart/138338072984333?sk=likes
markone07 pred 11 rokmi
Konečne reklama s nápadom, na tejto rusofilnej stránke.
pseudonka pred 11 rokmi a 1 m
Táto kosť tam bola naviac, vážne :D :D
bojer pred 11 rokmi a 1 m
to je slovenska reklama? som myslel, ze to je nejaka polska verzia.
clyde pred 11 rokmi a 1 m
tento skaredy kostrbaty potkan prezentuje kofolu ? kde sme sa to dostali ...
drmanhattan pred 11 rokmi a 1 m
Už v prvý deň mi išla táto reklama na nervy :D
svager32 pred 11 rokmi a 1 m
Zadavatel Zaraguza spracovatel alien.sk
natuska pred 11 rokmi a 1 m
táto reklama je bohovská :D :D :D
mnejejedno pred 11 rokmi a 1 m
ja som strasne rad ze nemusim taketo sracky davat do seba :) niekto si bez toho nevie predstavit den skur.veny umely cukor plus ziadny pohyb to je zarucene zdrave
skratchy pred 11 rokmi a 1 m
v slove KOST povedal K ale v KOFOLA nie ... zaujimave :) Das si fofolu ?
legionar12 pred 11 rokmi a 1 m
Dúfam že takúto fofotinu v TV nikdy neuvidím
zelter pred 11 rokmi a 1 m
akoby taketo reklamy nestacili ... pochybujem ze to tu je zadarmo
agi247 pred 11 rokmi a 1 m
Kvôli Ftefanovi začnem piť fofolu :) :D
marsal92 pred 11 rokmi a 1 m
vitaj Ftefan :D
pawliee pred 11 rokmi a 1 m
Ferfektné! :D
5corp1on pred 11 rokmi a 1 m
jasne, dam si fofolu aby som rozpraval afo forunovany fofot :D