V relácii -Ktosi je za dverami- z r. 1978, zaspieval Marián Labuda zaľúbenú poetickú pieseň -Zahrám ti dnes milá v tieni- a svoje vystúpenie doplnil akrobatickými tanečnými kreáciami .. :)

Ktosi je za dverami - Lasica a SatinskýAutor: flatliner8 985 videní

Lasica a Satinský - ŠportAutor: wictqr11 933 videní

Prestal som piť!Autor: aspire69307 432 videní

Lasica a Satinský - TelefónAutor: wictqr24 300 videní

Ktosi je za dveramiAutor: tabletka6 850 videní

Ktosi je za dverami - Bobo BobóAutor: wonkytonkbotty7 519 videní

Ktosi je za dverami - Bobo Bobó 2Autor: wonkytonkbotty4 777 videní

Lasica a Satinský - Všetci sú za dverami -Autor: jackasssk34 069 videní

Lasica a Satinský - Gigliho áriaAutor: pissta1 398 videní

Marian LabudaAutor: loztenix7 586 videní

Marián Labuda - PichniAutor: horvi351 423 videní

R.I.P. Marián Labuda 1944 - 2018Autor: idontknow26 970 videní

Pacho, hybský zbojníkAutor: xxplosive26 175 videní
jorky75 pred 8 rokmi a 3 m
Mal zaspievať pichni, (resp upravenú verziu stíchni)
gordon pred 11 rokmi a 1 m
Páni umelci,herci :) mal som rád ich humor.