Záchranári opitého muža z ulice premiestnili radšej do bezpečia sanitky. Ako sa ukázalo, sanitka nebola dostatočne bezpečná...

Ožran 3Autor: robinho91292147 497 videní

Ožran 2Autor: katka129 027 videní

Mladý ožran vs. starý ožranAutor: benyxxxxx152 906 videní

Keď opilec neposlúchaAutor: benyxxxx61 735 videní

Na Nový rok niekde v RuskuAutor: yannik43 542 videní

Opilec havarovalAutor: katka112 371 videní

Ožran s bicyklomAutor: rowdies32 741 videní

Oheň vs. alkoholAutor: katka33 648 videní

Opilec pri bankomateAutor: tigrica10 549 videní

Opilec na eskalátoreAutor: benyxxxxx102 167 videní

Opilec na cesteAutor: jolaus70 179 videní

Opilec na zemiAutor: holan24 320 videní

Spitý Sergej zapol pohon 2x2Autor: godzilla29 638 videní
sisus pred 11 rokmi a 1 m
nemohla by som toto robiť žrať si nervy z hentakými ožranmi!!
clyde pred 11 rokmi a 1 m
a blyať
nikola13 pred 11 rokmi a 1 m
a este mi povedzte ze to natacal jeden zo sanitarov
heligonkarisdt pred 11 rokmi a 1 m
ja by som sa asi už zaštal kebyže som jeden záchranár :D :D
gauner pred 11 rokmi a 1 m
ten sa im tam zasamovraždí skôr než prídu do nemocnice :D
mrpric3 pred 11 rokmi a 1 m
sebaposkodzovanie za ucelom pobavenia :D
vier pred 11 rokmi a 1 m
no gravitaciu nepoprie :D
ebe pred 11 rokmi a 1 m
aj u nás je 90% výjazdov sanitiek za takýmito samopoškodzovateľmi :D
marob22 pred 11 rokmi a 1 m
aspon sa pobavia pri takej praci
klinsman pred 11 rokmi a 1 m
hlavou prerazim aj stenu aj bľach aj bľach aj bľach
rasenganshuriken pred 11 rokmi a 1 m
Lepší názov videa byť nemohol :D
arcrue pred 11 rokmi a 1 m
ruska narkoza :D
jbeemwe912 pred 11 rokmi a 1 m
Mal mu tam prichystať pripínačky namiesto utierky.:D
vocas pred 11 rokmi a 1 m
no fuj ale seriem dneská
corcor pred 11 rokmi a 1 m
a potom tie historky, ked zmonoklovany kamaratom rozklada v krcme jak ho piati na ulici zbili :D
zack028 pred 11 rokmi a 1 m
Trochu mi to pripomina Homera Simpsona ako sa nepouci vzdy ked si ublizi a spravi to iste znova.
hotok24 pred 11 rokmi a 1 m
on sa sam zbije :D
obelixus pred 11 rokmi a 1 m
neznicitelny :D
iceblu pred 11 rokmi a 1 m
Nic mu neni, otras mozgu ma!
oron3 pred 11 rokmi a 1 m
Dobrého nie je nikdy dosť. :D :D :D