Takisto ako majú Američania Navy SEALS aj Rusi majú svoju námornícku bojovú jednotku. Tulene s názvom "Winnie the Pooh" a "Laska" patria k sibírskemu cirkusu a boli oblečené do baretiek počas osláv 70-teho výročia víťazstva nad fašizmom.

US - NavyAutor: fretka111115 034 videní

US Navy v akciiAutor: fretka111111 091 videní

The Soviet NavyAutor: fretka111114 608 videní

Americké námorníctvoAutor: fretka11117 181 videní

Ruské námorníctvo 5Autor: imperrus16 676 videní

Ruské námorníctvo - ponorkyAutor: imperrus16 166 videní

Kroniky lodí - trieda King George VAutor: fretka11114 337 videní

Americké námorníctvo 2Autor: fretka11116 861 videní

Prezentácia nového prieskumného letúňaAutor: sukel32 206 videní

Áno, uškatce aj tulene majú srsť!Autor: katka6 348 videní

Ako pestovateľ marihuany špeciálnu jednotkuAutor: conan99 036 videní

Americké námorníctvo - prezentácia Autor: fretka111110 187 videní

Rusko: pozemné sily, vzdušné sily aAutor: systema14 255 videní
procreationko pred 11 rokmi a 1 m
Tak i za cenu života tulena sú schopný zničit plávakici mínu ... :/
pofo pred 11 rokmi a 1 m
0:38 aj ten vojenský pohľad majú nacvičený :D
jumka pred 11 rokmi a 1 m
Rusi mali v Red alert Kalamáre, alebo Octopusy...
halabaster pred 11 rokmi a 1 m
wtf :D :D
martin328 pred 11 rokmi a 1 m
Ten pocit keď už aj tulene majú lepší výcvik a výzbroj ako slováci :D
noha88 pred 11 rokmi a 1 m
0:34 odpadol som ak tam stojí s tou flintou :-D
ananas589 pred 11 rokmi a 1 m
Obama uz nebude mat kludny spanok :D
michailreginald pred 11 rokmi a 1 m
2 hodiny som zistoval ako sa vola ta moderatorka a nic
nikoletta377 pred 11 rokmi a 1 m
Toto co robili na zaciatku co otvarali tak usta ,tak strcila by som tam palce
1kalkulacka1 pred 11 rokmi a 1 m
s tou moderatorkou by mohol energizer zrobit videjko :D
panmoj pred 11 rokmi a 1 m
Rozumel tej hatlanine niekto? :D :D
pantherito pred 11 rokmi a 1 m
od pondelka ruský tulen aj vo vašej domácnosti
riposvk pred 11 rokmi a 1 m
no boha, tuleň keby ma strelil by som bol dosť nasratý :D
lysak pred 11 rokmi a 1 m
cesi kontruji bojovym kohoutem :D
svantovit pred 11 rokmi a 1 m
Tak už si imperialisti dobrúsili zuby na arktídu :D
exodusattack pred 11 rokmi a 1 m
POZOR! Video obsahuje ruskú propagandu!
pojeptesa pred 11 rokmi a 1 m
pockat volaco tu nehraje
kn1gu4 pred 11 rokmi a 1 m
To mi pripomenulo tu časť south parku kde Eric išiel do buducnosti a tam chceli vydry ovládnuť svet :D
woody145 pred 11 rokmi a 1 m
este mame sancu postupit na MS ?? ja kto je ?
martin328 pred 11 rokmi a 1 m
A sme v p*či tí nás rozbijú :D - toto su skutočne navy seals chlapci :D