Najmä v jarných mesiacoch sa smaragdovozelené jazero v Rakúsku v blízkosti obce Tragöß napĺňa vodou z roztopeného snehu a skryje tak pod hladinu aj lavičky, mostíky i stromy. Grüner See je približne 2 hodiny cesty od Viedne a jeden ponor stojí približne 10 Eur.

Potápanie na lúke 2Autor: somarik0usaty116 039 videní

Potápanie na lúkeAutor: tigrica132 099 videní

Zelené jazeroAutor: tozobor62 307 videní

Parkúr pod vodouAutor: tozobor12 656 videní

Pyrotechnika pod vodouAutor: tigrica21 717 videní

Pyrotechnika pod vodou 2Autor: pixxxo28 371 videní

Potápanie nie je pre každého, žena dostalaAutor: kaligula17 406 videní

Jeep pod vodouAutor: katka41 810 videní

Potápanie s krokodílmiAutor: tigrica23 745 videní

Zalial ho pot (pod vodou)Autor: lilinka6934 006 videní

Na jeden nádych 182 metrov pod vodouAutor: srdce38 735 videní

Wapkovanie pod vodouAutor: zork21 288 videní

PES UNTERWASSERMANAutor: esterina15 048 videní
definer pred 5 dňami a 12 h
kks 10 eur za ponor, u nas v slovakistane by to bolo tak za 100
t1o1m2 pred 11 rokmi a 1 m
iba 10 eur? asi bez vystroje čo?
danonimo pred 11 rokmi a 1 m
u nas by len plechovice a sacky bolo videt ;)
tomasknm pred 11 rokmi a 1 m
To musi byt zvlastny pocit, ako na inej planete, ked bezne veci su zrazu pod vodou..
jojo87 pred 11 rokmi a 1 m
akoto, že je ta voda tak čistá ked to je z naplavenej vody?
damned29 pred 11 rokmi a 1 m
Neskutočná nádhera
toftik pred 11 rokmi a 1 m
10 € = 5 minut
harlemsejker pred 11 rokmi a 1 m
Koľko by to asi stálo keby sa tam chcem ísť pozrieť cca ? :)
reason6 pred 11 rokmi a 1 m
krasa
seredan pred 11 rokmi a 1 m
toto video tu je už asi po 3x.
patobongo36 pred 11 rokmi a 1 m
ja by som tam nešiell,, jedine s vyhrievanym potapačskym oblekom :D
roland811 pred 11 rokmi a 1 m
10€ hmm dobrá cena + k tomu musím mať potápačský kurz ?
darkcorsair pred 11 rokmi a 1 m
hudba___ Jónsi - Around us___ dosť staré video na yt sa dajú nájsť aj novšie.
miki33 pred 11 rokmi a 1 m
10e? Tak to mi teda pripada dost lacne :o
markizdesade pred 11 rokmi a 1 m
zaujimave ze tam niesu odpadky z vyplavenych kosov :o
ysidd pred 11 rokmi a 1 m
Tam jeden ponor stoji 10 € na slovensku by stal 50 € :D
wampirus pred 11 rokmi a 1 m
10 eur? keby také máme u nás, tak by stál 100 minimálne :D
a1 pred 11 rokmi a 1 m
poziciavaju tam aj potapacsku vystroj ?
orangesaft pred 11 rokmi a 1 m
Podobne video som videl asi pred rokom.Chystam sa tam ist, ked zmaturujem :D
mancko pred 11 rokmi a 1 m
Len by ma zaujímalo, čo svet pod vodou urobil pre slovenský hip hop...