Vrana vylákala mačku do koruny stromu a ukázala jej, že sa ešte má čo učiť.

Troluje mačku s fóliou a laseromAutor: zabozako61 065 videní

Operený troll pred kamerou (USA)Autor: buntajtatar38 450 videní

Múdra vranaAutor: jolaus40 420 videní

Keď má vrana rada "kolotoče"Autor: aamess29 903 videní

Čistotný havranAutor: scafo22 996 videní

Kakadu rád trolluje mačkuAutor: terazvarim4 222 videní

Viete kde má havran ucho?Autor: biolog25 117 videní

Nahnevaný havran irituje okolieAutor: cocacola30 611 videní

Smädná vrana si od ľudí vypýtala voduAutor: janulqa39 688 videní

Gorila, či vrana, či nejaký mutant!Autor: buchnad21 291 videní

Vrana sa baví na súboji dvoch mačiekAutor: vincentvega21 547 videní

Pokazená vranaAutor: bazmegistan31 307 videní

No a čo si ty myslíš, že som sprostý?Autor: godzilla6 639 videní
bbvladinko pred 11 rokmi a 2 m
pekne s ňou vyštramákovala :D
voidwalker pred 11 rokmi a 2 m
macka blondinka...nestaci ze je falosna,este je dementna :D
jumka pred 11 rokmi a 2 m
vták Gabo...
djw pred 11 rokmi a 2 m
Vrany sú jedny z najinteligentnejších vtákov, dosahujú schopnosti ako pes alebo prasiatko, čo je intelekt 3 až 7 (!!!) ročného dieťaťa.
mojnazor pred 11 rokmi a 2 m
porekadlo oj3bala macka vtacka treba prehodnotit :D
ebe pred 11 rokmi a 2 m
Váhostav vs Živnostníci :D
dono242 pred 11 rokmi a 2 m
keby sa to odohravalo na zemi urcite by z tej vrany lietalo cierne perie :-D
halabaster pred 11 rokmi a 2 m
takéto vrany si dáva moja mačka na raňajky :D
katribodkit pred 11 rokmi a 2 m
vrana vylakala macku do koruny stromu...skorej by som povedal ze tam ma nekde hnizdo a potrebuje tu macku sundat..
cobra99 pred 11 rokmi a 2 m
úplné Looney Tunes
diablo666 pred 11 rokmi a 2 m
..tá muzika :)
darkshadow30 pred 11 rokmi a 2 m
spina čierna :D
boban1993 pred 11 rokmi a 2 m
čakal som viac krvi :D
slovakodrodu pred 11 rokmi a 2 m
lol :DDD
pedro71 pred 11 rokmi a 2 m
dost zakerny obed :D
manda pred 11 rokmi a 2 m
neznasam tie americke nazvy ... troluje ... da sa to povedat aj inak vrrr
delamio pred 11 rokmi a 2 m
__________Eduard Khil - I am very glad, because I m finally returning back home :D / Эдуард Хиль - Я очень рад, ведь я, наконец, возвращаюсь домой :D
michaello pred 11 rokmi a 2 m
nema niekto text k tej skladbe nahodou? :D
erikci pred 11 rokmi a 2 m
Ach nezanasam tuto pesnicku, teraz si ju budem zase cely den spievat :D
somba pred 11 rokmi a 2 m
O 0 13, to bol asi mačací inštruktor.:D