Psík Stains sa vrátil zo salónu pre psov s novým "levím" strihom. Musel sa cítiť ako "kráľ zvierat".

Vtáky majú z neho radosťAutor: enigma37 121 videní

A bude aj do vankúša! (poriadne sa zapotil)Autor: tchoroid14 654 videní

Leví tanecAutor: enigma12 915 videní

Poď, ideme plašiť psov!Autor: atari19 904 videní

Hyeny vs. levyAutor: leviathan67 850 videní

Leví kráľAutor: vycapnik67 634 videní

Tento automatický vrhač unaví každého psaAutor: conan58 017 videní

Levy sa pustili do svojho krotiteľaAutor: monssi3 851 videní

Relaxačný kúpeľ pre psov (hotel pre psov)Autor: pelargonium20 589 videní

Ja som lev, kráľ zvierat!?Autor: lilinka6935 853 videní

Dva levy zabili hyenuAutor: com353351 742 videní

Volanie divočiny 2Autor: lajkit43 986 videní

Levy napadli krotiteľa Autor: jolaus43 027 videní
foka pred 11 rokmi a 2 m
podla mna ten pes vedel ze to z neho sa uj€bava :) :)
vier pred 11 rokmi a 2 m
on ma rano o zabavu ked sa zobudi postarane :D ale co ja ?
t0neja pred 11 rokmi a 2 m
Chodící obřízka .
0x321 pred 11 rokmi a 2 m
Ten smiech je úplne fantastický. :D Toto sa proste nedá pozrieť len raz. :d
frezzi pred 11 rokmi a 2 m
ten smiech aj tak naj :D :D
drtihlav pred 11 rokmi a 2 m
viete, keby to spravil nejak ten pes, islo by len o zvysene sebavedomie :D takto sa to zvrtlo na debila majitela :D
juro444 pred 11 rokmi a 2 m
chudak pes teraz sa mu vysmievaju ze ma holu rit
darkjoe pred 11 rokmi a 2 m
uz ked chcel mat velice leva, tak ten ocas mohli tiez nechat oholit
kukso pred 11 rokmi a 2 m
Podľa mňa mu to nechali príliš dlhé :D veď na polku je skoro :D
zbiijackaa pred 11 rokmi a 2 m
ten smiech je najlepši :D
sulec pred 11 rokmi a 2 m
Ja milujem tento uprimny smiech od srdca.
ddt pred 11 rokmi a 2 m
Na krku mu bude horúco a na prdel kosa
elfo pred 11 rokmi a 2 m
nechá ho ostrihať a potom si z neho robí p*ču... :D
exodusattack pred 11 rokmi a 2 m
čo si kokooooooooooooot? :D
trinidad pred 11 rokmi a 2 m
majitela by som ostrihla rovnako :D
londongirl pred 11 rokmi a 2 m
je to hnusne od majitela ale tomu psovi je to aj tak jedno .. maximalne mu bude zima na gulky :D
mirica pred 11 rokmi a 2 m
tam bol problém v jeho smiechu a nie v chudákovi psovi ...
liposk pred 11 rokmi a 2 m
ten pocit ked sa dáš ostrihať podla predstáv rodičov, pocit chodiaceho dicka
solaris pred 11 rokmi a 2 m
hnusne od majitela!!!!
zelaaa001 pred 11 rokmi a 2 m
keby mu oholili polku hlavy a musel by tak chodiť medzi ľudí, tiež by sa smial? Ale inak nič proti, zviera netrpí tak čo...