Toto sa mi dnes podarilo natočiť v Banskej Bystrici. Na deň bláznov by som čakal čokolek, ale mikuláša? :D

Prvý apríl pán vodičAutor: pixxxo61 875 videní

Prvý aprílAutor: lajkit44 203 videní

V BMW na 1. Apríla nežartovaliAutor: majky5389 127 videní

Aprílový žartAutor: tigrica15 210 videní

Vianočný stromček vo švédskom nákupnomAutor: rudy1119 668 videní

Pekná "riťka" cvičí nákupnom centreAutor: monssi3 871 videní

Bud Bindi v nákupnom centreAutor: yanickoo918 657 videní

Voxxclub - Rock mi (2013) v nákupnom centreAutor: worldnewschannel2 541 videní

Dieťa bez dozoru v nákupnom centreAutor: tanna32 861 videní

To, čo robíš, je zločin!Autor: v4v18 748 videní

Sedliaci prvýkrát v nákupnom centreAutor: v4v121 216 videní

Prvo aprílový žart s mačkouAutor: cselki3 618 videní

Žarty na 1.aprilAutor: lucasinoo22 831 videní
djvega pred 11 rokmi a 2 m
veta....a co si cakal milkulasa v lete?....zacina byt pravdiva :D
ayettista pred 11 rokmi a 2 m
Dokonalé, klobúk dole. Ešte keby tak spieval koledy. Teraz je to najvhodnejšie, keď v TESCU už od augusta začnú omieľať roľničky tak už toho má každý plné zuby.