Tisicka ludi prejde touto krizovatkou denno denne a je to zazitok hlavne v noci. Toto je cez den, ale aj tak hodne vela ludi.

Halloweenske masky z japonskej štvrti ShibuyaAutor: iaan9324 304 videní

Život na križovatke ShibuyaAutor: iaan934 139 videní

Tokio v rokoch 1945,1963 a 2016Autor: majk1663 081 videní

Prechod pre chodcov v TokiuAutor: che46 956 videní

Japonci si Halloween celkom užívajú (Tokio -Autor: baltazarq47 153 videní

Shibuya note - Varenie plné láskyAutor: kifflom2 013 videní

BAND - MAID - Alkohol počas vystúpenia (ShibuyaAutor: kifflom2 205 videní

Tokyo TowerAutor: pama0133 262 videní

Tokyo HDAutor: tommyno8 521 videní

Pekné JaponskoAutor: tigrica3 446 videní

Život japonského gangu BōsōzokuAutor: iaan936 485 videní

Nočné Tokyo z výškyAutor: pama0133 038 videní

V Ueno parkAutor: pama0132 524 videní
jarosvalba pred 11 rokmi a 2 m
Predpokladám, že sa tam nachádza stanica metra, preto je tam toľko ľudí.
primalthingsome pred 11 rokmi a 2 m
tisic ludi za den, to je menej ako jeden clovek za minutu
tvojstrach pred 11 rokmi a 3 m
tokio drift :D