Americká lietadlová loď USS Theodore Roosevelt a torpédoborec USS Winston Churchill dorazili 22.3.2015 do anglického Portsmouth. USS Theodore Roosevelt musela zostať ukotvená kvôli svojim rozmerom (rozloha cca. 1,8 ha, posádka >5000, 90 stíhačov) mimo zálivu Stokes Bay v blízkosti Gosport. Lode navštívili Anglicko v rámci medzinárodnej spolupráce a štandardného presunu síl americkej armády. Obe lode opustia Portsmouth 27. marca a predpokladá sa, že budú použité na podporu boja proti ISIS.

Americké lietadlové lode triedy NimitzAutor: fretka111112 435 videní

Su - 33Autor: systema14 016 videní

Vzlietnutie z lietadlovej lode USS TheodoreAutor: bombarderis22 362 videní

USS Enterprise AirshowAutor: vindiesel6 630 videní

Vrak lode, ktorá uviazla na pobreží v OmáneAutor: svetom14 113 videní

Americká bojová loď USS Missouri pri streľbeAutor: matousmato21 506 videní

Churchill a ŽidéAutor: monstroznichucpe1 724 videní

2800 ton prvýkrát na vode - USS Detroit (LCS-7)Autor: smoop40 591 videní

USS Enterprise + USS Kelvin vs. Random AttackerAutor: sovereign1234 256 videní

Bojové lode triedy IowaAutor: fretka111110 131 videní

USS Missouri v Perzskom záliveAutor: matousmato6 674 videní

Nepekné prekvapenie pri spúšťaní lodeAutor: lajkit69 909 videní

Ruské raketové krížniky triedy KirovAutor: fretka111111 073 videní
bellinda pred 8 rokmi a 6 m
na trup tychto lodi by som dal namaľovať križe nevinných obeti ich špinavej politiky a takzvanej demokracie na americký spôsob su to moderný križiaci nič iné
mirkenzye1 pred 10 rokmi a 9 m
US a UK budu vzdy drzat spolu..
polymann pred 10 rokmi a 12 m
toto je nic. Rusi poslu iba Pepeka Namornika a nejaky ten spenatik na clne a USa pojdu domov
an0nym5 pred 10 rokmi a 12 m
demokracia loading.. :D
dimitri111 pred 10 rokmi a 12 m
ale to, že tieto uSSa lode boli vyhnane z Baltického/Čierneho mora Ruskými stíhačkami, to nikto nikde nenapíše ;)
pgchem pred 10 rokmi a 12 m
Mohutná demokracia dorazila :D uz sme v bezpečí :D
supo88 pred 11 rokmi
nepodporujem rusko a ani usa a vseobecne vojny
pietro22122 pred 11 rokmi
plťky
medik23 pred 11 rokmi
18 + :D https://a.disquscdn.com/uploads/mediaembed/images/1872/6330/original.jpg
medik23 pred 11 rokmi
Vezmi američanovi GPS a nikdy ťa nenájde. Vezmi američanovi noktovizor a každú noc sa bude triasť hrôzou. Vezmi američanovi vysielačku a príde o svoju silu. Vezmi američanovi doláre… a príde o svoju hrdosť.
kajman31 pred 11 rokmi
generacia co zazila vojnu vymrela tak preco si nespravit novu :(
medik23 pred 11 rokmi
Rusko a Čína - ktorú hlavu zotnú ako prvú? http://batona.net/uploads/posts/2014-04/1398610134_091.jpg
lentakznudy pred 11 rokmi
najdite si 15 minut na pozretie tohto videa. kto chce v skutocnosti vojnu. ...................................... https://www.youtube.com/watch?v=LLtm-3jTJWE
zupanko pred 11 rokmi
zaujimave ze iny clanok tvrdil ze tam prisli lebo rusky system nejaky ich vyradil z boja pri cviceni...no masirujte mozgy daklej
mistrkvality pred 11 rokmi
oco tu sakra ide ale? ...
smokie pred 11 rokmi
Chce to jeden Suchoj :) doslova pýta :D
klerik03 pred 11 rokmi
Ako vidím tak rusofilmi sa to tu zase len tak hemží, bodaj by ich všetkých trafil šľak z toho že tam priplávala tá loď :)
iminoke pred 11 rokmi
Chcu bojovat proti niecomu, co sami vytvorili.
michok pred 11 rokmi
načo sa trepali do anglicka? Im akurát zmoknú tie stíhačky... mali ich nechať niekde na Bahamach, na slniečku...
dragonborn pred 11 rokmi
ale pekne sa to lode