No čo proste dodať mal smolu vrátane jeho kolegu....

PyrotechnikAutor: zoldnier22 507 videní

Teroristi sa zabili vlastným IEDAutor: volcan041 519 videní

Hellfire VS 3 chlapci z IEDAutor: volcan07 934 videní

OdmínovanieAutor: nevada17 047 videní

BombaAutor: miko66635 331 videní

IED útoky na vojská USAAutor: volcan033 083 videní

Kurd zneškodňuje podomácky vyrobené mínyAutor: arilus53 585 videní

IED vs hamerAutor: volcan09 825 videní

Mladý ruský pyrotechnikAutor: lokes35 903 videní

Bomba pod automAutor: sonyerikk28 337 videní

Mladý pyrotechnikAutor: explorer47 517 videní

Kompilácia nástražných výušných zariadeníAutor: massacre21 986 videní

Ten musí mať nervy zo železa! (Ukrajina)Autor: spagatko33 611 videní
buchtosg pred 10 rokmi a 9 m
boha... z toho veľa neostalo
nezbedny pred 11 rokmi a 3 m
to vypadalo na ucna
killuminato pred 11 rokmi a 3 m
Bomba už vybuchne asi 2-3 sekundy skôr a on ešte stále uteká...ako čo meška na vlak ? :D
gordon pred 11 rokmi a 3 m
Povedal by som že to nebola len tak amatérska bomba keď j-ebla počas deaktivácie :D Ten čo ju nastražil vedel presne čo robí .
nevada pred 11 rokmi a 3 m
ale misiu splnili, bomba je zneškodnena xDDDD
durion pred 11 rokmi a 3 m
nic mu neni,otraz mozgu ma. :D