A takto vyzerá žatva ryže v Bangladéši. Pomocou tejto kosačky, ktorá ryžu zožne a uloží do riadkov dokáže roľník za hodinu zožať približne polovicu hektára.

Proces sadenia ryže zrýchleneAutor: hosentroger13 547 videní

Keď cestuješ v noci do Dháky a narazíš naAutor: keporkai10 828 videní

Mc.Erik & Barbara koncertné turné na SlovenskuAutor: urbex2k17721 videní

Zdrogovaný muž stál uprostred rušnej cestyAutor: scaramanga5 422 videní

Muž prichytil vreckára priamo pri čine, ženeAutor: uhorkac9 454 videní

Umývanie šušulkyAutor: selfservice3 305 videní

Daj mi staré ložisko z auta a ja ti z nehoAutor: prcmucha7 225 videní

Song á la BangládešAutor: zuzenqa2 604 videní

Vyschlá řekaAutor: eennee1 073 videní

Zo starých neónových trubíc vyrába farebneAutor: godzilla7 823 videní

Cesta vlakom prvou triedou v BangladéšiAutor: tchoroid9 793 videní

SILONKY PRE MUZOV 2Autor: jurajko59413 videní

Veď tá Godzilla je malá ako zrnko ryže!Autor: loktibrada15 812 videní
bagianatas pred 11 rokmi a 3 m
vari system po Bangladéšsky
ohaj pred 11 rokmi a 3 m
Bangladéšsky Agzat :)
godless pred 11 rokmi a 3 m
kosu do ruky a ides
vestaxo pred 11 rokmi a 3 m
A ten vajčák, čo chodí za ním, to je navigácia?
st3oj pred 11 rokmi a 3 m
Pekná ryža :D
riposvk pred 11 rokmi a 3 m
a my používame drahé kombajny :D
zipoo11 pred 11 rokmi a 3 m
ten pocit ked dokoncis robotu a mas konecne volno..
iceblu pred 11 rokmi a 3 m
Take uspokojujuce toto pozerat :D
aryan0206 pred 11 rokmi a 3 m
ako niesom debil...no necakal som ze ryza vyzera jak trava :D skor som si predstavoval japonca po kolenach vo vode s tou ciapkou na hlave ktory to ryzuje...
jolan182 pred 11 rokmi a 3 m
8 sekunda.... jak sa mu to snazi zobrat (pocut jak hovori daj sem) :D :D :D hehe... potom ho asi posekali rakosnika maleho ... :D
matrock pred 11 rokmi a 3 m
keby to video bolo vo farmárskej revue nepoviem nič
poli pred 11 rokmi a 3 m
tak tak , zatvy je vela ,ale robotnikov je malo. Kdeze by bol hlad na svete , kebyze si kazdy za domom takto nasadi a vypestuje svoje zemiaky , psenicku atd.
yamaharacing pred 11 rokmi a 3 m
prerobená jičinka :D
leja63 pred 11 rokmi a 3 m
jeden robi jak sa patri, druhy patri jak sa robi :D
rolandjx8p pred 11 rokmi a 3 m
Som ostal v p*či z toho ako to ukladá tú ryžu do riadkov... Parádička...
delamio pred 11 rokmi a 3 m
manažér dozerá na kvalitu práce :D
corcor pred 11 rokmi a 3 m
niet nad dobreho kamosa, ktory vam v kuse hovorí do roboty..:)
tightfish2 pred 11 rokmi a 3 m
ratatatataatatata (jan pavol druhy)
ppp13 pred 11 rokmi a 3 m
to ju len kosi, keď je postup ako pri pšenici tak ešte pozbierať,vymlatiť ,vyfukať ...
kibirak pred 11 rokmi a 3 m
ked sem hodim video jičinky tiež budem slavny :D ?