Zážitky ľudí, ktorí sa ocitli na prahu života a smrti.

Posmrtný život existuje!Autor: ezechyel99918 666 videní

Zážitok blízkej smrti pani StrakovejAutor: dokumenty4 536 videní

Život SmrtiAutor: grillez19 842 videní

Tajomstvo životaAutor: lluccinka9 744 videní

Zážitky klinickej smrtiAutor: dokumenty6 176 videní

Život po živote - zážitkyAutor: dokumenty5 865 videní

Existuje život po smrti?Autor: 4nonym4 390 videní

Čo by sme si mali myslieť o smrti?Autor: rozumnedovody27 964 videní

Keď sa smrtke pozeráte priamo do očíAutor: paruman67 935 videní

Brána smrti - 05 - StrachAutor: ezechyel9994 786 videní

Brána smrti - 03 - Všetko sa vraciaAutor: ezechyel9995 659 videní

Dr. Raymond Moody: Život po smrtiAutor: ezechyel9992 432 videní

Tajomstvo Šťastného Života Odhalené !!Autor: enjoyemotions2 649 videní
pedroshko pred 11 rokmi a 3 m
já prodělal skoro tří minutovou klinickou smrt a můžu říct, že většina těch žvástů z videa jsou kecy, nehodlám se na to dívat do konce, protože mi stačí slyšet začátek o tom jak někdo viděl světlo na konci tunelu nebo svou rodinu, předem vím že by to byla ztráta času...
smrt je něco jako nekonečný spánek, ani si neuvědomujete že spíte, je to ten pocit, jako když se vzbudíte po tom co jste se přes noc ani jednou neprobudili, prostě se vám dobře spalo a připadáte si, jako byste spali malou chvilku
achjo, co bych dal za to, aby se člověk po smrti znova narodil, začal odznova, nový život, v novém těle, v nové zemi, prostě odznova...