Mladý muž mal obrovské šťastie. Po hádke sa pokúsil zabrániť odjazdu bieleho auta. Šofér mal však iný plán. Video bolo natočené v Arizone.

Parkúr na zadnom okneAutor: bojovnik16 918 videní

Muche primrzol sosák na kuse mäsaAutor: tristan315 126 videní

Chceli ju iba prilepiť, nie obesiť!Autor: johnatan44 974 videní

Lebo ty musíš jazdiť na zadnom kolese, akoAutor: uhorkac13 661 videní

Na zadnomAutor: rebel25 690 videní

Počkajte keď dupnem na plyn!Autor: biomarecek54 711 videní

Super silná muchaAutor: marlborka2035 709 videní

Ako sa chcel pouličný akrobat invalidom staťAutor: zork23 886 videní

Mucha sa inšpirovala filmom Blbý a blbšíAutor: buchnad12 732 videní

Nový lep Pritt :DAutor: zuzkaa22 675 videní

Frajerke prilepil na čelo vibrátorAutor: brekeke217 492 videní

Prilepil o zem mobil, aby zistil, koľkí ľudiaAutor: buchnad13 048 videní

Mucha - srandaAutor: duri0813 916 videní
skarmy pred 11 rokmi a 3 m
urcite si hovoril sak pockaj ty zastavis a ja zleziem :D
supo88 pred 11 rokmi a 4 m
ved co ine ako cela blba amerika fuj a vsetko zlo ide oddtial a nech sa hneva kto chce na mna
calvin7645 pred 11 rokmi a 4 m
dostal som chut zahrat si GTA
michaello pred 11 rokmi a 4 m
ta kameramanaka ma riadnu chripku ty vole :/
jarko86 pred 11 rokmi a 4 m
no a čo hovorí legenda?
skep10 pred 11 rokmi a 4 m
Sa prilepil tak ako slovensky cigan na zelezo :D
danonimo pred 11 rokmi a 4 m
black spiderman :D
brandon99 pred 11 rokmi a 4 m
blaaaaack peopleeeee
bosstonmarsden pred 11 rokmi a 4 m
0.17 zena bez podprsenky :v
patriksvktech pred 11 rokmi a 4 m
Disco Sťú, brání v odjezdú :D :D
pilgrim pred 11 rokmi a 4 m
tí Amíci sú podľa slovnej zásoby strašne pobožní, nehovoriac o tom že tradične aj hovná vysväcujú :D
mrsoplik pred 11 rokmi a 4 m
Oni sú tam fakt retardovaní kreténi
ohaj pred 11 rokmi a 4 m
Vypnite si zvuk, je to lepšie.
mathias89 pred 11 rokmi a 4 m
neznasam tie cierne hoveda co sa mi prilepia na prednu kapotu :D
janicko3 pred 11 rokmi a 4 m
to čo sa posral ? :D
romeo19 pred 11 rokmi a 4 m
Prve video z ameriky, ktore nieje nahravane horalkovym sposobom.. :D
alkatch pred 11 rokmi a 4 m
Muži z kobry 11 toto zažívajú každý deň :D
hallo759 pred 11 rokmi a 4 m
No jasne opicka vyskakuje. OMG OMG OMG ach to je narod toto.
daytona pred 11 rokmi a 4 m
hhaha čo čakal k0k0t čierny
oceanek pred 11 rokmi a 4 m
dúfam, že sním zahol niekam na pole a tam ho rozkopali