Moje cichlidy, trošku už podrástli.

Africke,americke,cichlidyAutor: tonysmith3 250 videní

Cichlid afrika,amerikaAutor: tonysmith5 122 videní

Cichlidy,africkeAutor: tonysmith3 220 videní

Rybičky akvaristika račaAutor: akvaristika10 787 videní

Mrakodrap pre rybičkyAutor: medialko28 408 videní

AkvaristikaAutor: akvaristika4 948 videní

Tropheus duboisi "Maswa"Autor: bogo2 906 videní

Jednoduchú rozhľadňu pre jazierkové rybičkyAutor: katka13 146 videní

Čínska zásielková služba na akváriovéAutor: paruman15 142 videní

Daj mi nažrať, som hladný!Autor: biolog35 670 videní

RybičkyAutor: brioss9 719 videní

Moje akváriumAutor: tyrkys6 565 videní

Psychológia ryby - akvárium v akváriuAutor: brekeke25 581 videní
gramel pred 11 rokmi a 4 m
Na môj vkus je ich tam už veľa ale inak veľmi pekné a estetické. Len ešte porieš aby nebolo vidieť skrz akvárium stenu. Buď minimálne tapetou alebo vyrob nejakú umelú stenu, napríklad z bridlice alebo niečoho podobného. Potom to bude perfektné. A som rád, že si sa zbavil toho gýčového potápača.