Video od ruského autora Артёмa Гришановa (Arťjom Grishanov), ktorým chce povedať a ukázať obom stranám (aj keď je to video trošku pro-ruské), že je zbytočné umierať vo vojne, v ktorej vôbec nejde o ľudí ale o geopolitické záujmy, že je zbytočné bojovať za falošné ideály a zabíjať bratov a sestry...

Je zbytočné umierať za...Autor: medik233 300 videní

Ukrajinská mobilizácia nešla podľa plánu!Autor: bananqtz3 759 videní

Násilná mobilizácia na nazi ukrajine!Autor: bananqtz2 408 videní

Zastavte prosím, chceme vás mobilizovaťAutor: rocketbunny1 538 videní

Ukro náckovia naháňajú chudákaAutor: bananqtz2 074 videní

Ukrajinská fašistická mobilizáciaAutor: bananqtz2 749 videní

Mobilizácia nejde podľa plánu (ukrajina) videoAutor: bananqtz2 632 videní

Mobilizácia nejde podľa plánu (ukrajina) videoAutor: bananqtz3 594 videní

Ludí na ukrajine lovia ako zver! (mobilizácia)Autor: bananqtz1 510 videní

Dobrovolník sa hlási do prvej línie (ukroAutor: bananqtz2 135 videní

Násilná mobilizácia "dobrovolníka" (UKRAJINA)Autor: bananqtz672 videní

Nová úroveň ukrajinskej mobilizácie -Autor: bananqtz2 084 videní

Zevraj mobilizácia na ukrajine je hoax? Ok... :)Autor: bananqtz1 520 videní
tinoarts pred 11 rokmi a 4 m
When the rich wage war, it s the poor who die. - Jean-Paul Sartre
medik23 pred 11 rokmi a 4 m
odznačik, ktorý dostal zranený vojak od amerického generála, stojí na e-bay do 9 dolárov - http://www.ebay.com/itm/NEW-U-S-Army-Europe-Sword-of-Freedom-Challenge-Coin-60335-/371066437599
medik23 pred 11 rokmi a 4 m
3:40 kus amerického plechu ako kompenzácia za to, že naverbovaný ukrajinský vojak prišiel v boji o ruku a je z neho mrzák... američania prišli do nemocnice, pozdravili vojaka - mrzáka, poďakovali mu za to, že bojoval za usa záujmy a odjechali... 3:58 - no comment...