Dobrý trik, že?

Byť hltačom ohňa je riskantné! (Rusko)Autor: bojovnik21 450 videní

Stretnutie chrličov ohňaAutor: avokado16 767 videní

Bolo ti to treba, ty chruňo?Autor: luda23 716 videní

Chrliť oheň viem aj ja, POZERAJTE!Autor: vadala16 491 videní

Kamaráti ho volali “Drakaris”Autor: godzilla20 586 videní

Tupôň skúsil priliať do ohňa olejAutor: buchnad6 597 videní

Večná zápalkaAutor: zolibuko7 595 videní

Zápalka pod lupouAutor: th0r12 033 videní

Pusti ma, lebo ti opálim ofinu!Autor: godzilla23 088 videní

Zápalka pri 4000 fpsAutor: dajsi35 323 videní

Starý pán vie ako na dotieravý hmyz!Autor: filip28918 290 videní

Británia má talent - hltačAutor: tigrica70 713 videní

Zápalka na viac použitíAutor: rysooo21 811 videní
adrian1994 pred 15 rokmi a 10 m
aj ja :D
endy800 pred 16 rokmi a 5 m
omg ja citam ze hltac okna :D
slipknot pred 16 rokmi a 5 m
stare
samoska pred 16 rokmi a 5 m
stare otrepanee