Niečo pre fanúšikov BMX ale nie len pre nich. Dvaja mladíci Wesley Hark & Sebastian Smith predvádzajú svoje triky vo Woodward West v trošku inom prevedení na aký sme zvyknutý. Na videu pracovali len dva dni, no aj napriek tomu sa im nesmierne poradilo. Čím ďalej, tým viac to naberá grády.

Chyť ma, ak to dokážeš !Autor: dukeles6 768 videní

Chyť ma, ak to dokážešAutor: fifik1019 785 videní

Chyť párok, ak to dokážešAutor: kalatrava6 048 videní

Chyť ma ak to dokážeš! 2Autor: sagamartin2 699 videní

Chyť ma keď to dokážešAutor: kapitankrumpla12 973 videní

Downhill 2011Autor: muut5 409 videní

Wesley MuresanAutor: tigrica8 099 videní

Nike 6.0 Bmx Team China 2010Autor: bmxforewer66 916 videní

Chyť ma, ak to dokážešAutor: true188221 492 videní

Chyť svetlo, ak to dokážešAutor: zajacit3 191 videní

Sebastian Kurz: "Burky u nás nemajú miesto"Autor: pravica2 730 videní

Chyť mě, když to dokážeš - Main Theme -Autor: 2sydney2 276 videní

Chyť a pusť!Autor: grillez21 288 videní
cobra99 pred 11 rokmi a 5 m
kurva, to je hala, tuna celé Slovensko dokopy nemá taký skatepark