Video 2 mesiace staré ako armáda Novoruska ostreluje Ukrajinské pozície. Použitá technika vo videu: tanky T-72, protilietadlový kanón ZU-23, automatický granátomet AGS-17 a bezzáklzový kanón SPG-9. Video sa odohráva na Doneckom letisku a v jeho okolí. SLÁVA NOVORUSKU!

NAF Palba z minometuAutor: gaddafi4 379 videní

6 miest za jedno letisko? (Ukrajina)Autor: v4v81 337 videní

Vyvesenie vlajky SomaliAutor: gaddafi6 801 videní

Boje na Ukrajine z pohľadu vojakaAutor: pejoke49 251 videní

Streľba z protitankovej pušky PTRD (Ukrajina)Autor: gaddafi62 935 videní

Vojenské cvičenie NovoruskaAutor: gaddafi4 010 videní

Kruté boje v Avdijivke je možné vidieť až zAutor: hokejka1 194 videní

Luhansk 12.2.2015 po Minskej dohodeAutor: keporkai43 059 videní

Boje v okolí Bachmutu natočené kamerouAutor: hokejka2 093 videní

Zo zákopu na UkrajineAutor: dekel8 085 videní

Takto to znie v uliciach mesta Toreck, o ktoréAutor: hokejka1 118 videní

Niečo z minulosti Doneck 1.3.2014Autor: jano77814 videní

Taký ruský charakterAutor: garias5 212 videní
lopa pred 11 rokmi a 4 m
ako to tu čitam sam vojensky analityk a cvičený vojak...
hudecekmarcel pred 11 rokmi a 6 m
sutaz v nahodnej strelbe, taktika boja ako A JE TO!
pozdravmamku pred 11 rokmi a 6 m
asi by ma na mieste je*lo od nervov kebyže ma trafí takýto náboj do bludu vystrelný
slovencynar pred 11 rokmi a 6 m
ak napisem nieco zle opravte ma chcem sa len uistit či rozumiem tomu čo sa tam deje cize zapadna Ukrajina je prozapadna riadená fašistami a východ prorusky a nechce byt riadení Kyjevom a vlastne pre to sa chcu oddeliť
jettro19 pred 11 rokmi a 6 m
Prečo mi to príde ako keby strieľali do prázdna, len kvôli videu... Všetko úplne nevycvičení vojaci, vyzerajú ako totálny amatéri (niektorí vyzerajú ako keby nikdy predtým zbraň ani nedržali). Profesionálnejšie to vyzerá na nejakom airsofte ako tu. Možno sa mýlim a naozaj ide len o nejakých dobrovoľníkov a laikov čo sa tam prihlásili.. Úplné plytvanie munície a vo veľa prípadoch prezrádzanie svojej pozície...