Vladko Weiss predviedol v katarskej lige úžasné sólo

zobraziť viac ↓
pepo9941 33 282 videní

Vladimír Weiss ml. sa cíti v katarskom klube Lekhwiya SC dobre a podáva slušné výkony. V pohárovom súboji proti Kataru SC skóroval po nádhernom prieniku prekrásny gól. Weissa nezastavilo pri pohodovom skórovaní päť domácich hráčov a nakoniec ani brankár.

• megabyte23 pred 9 rokmi a 4 m
    šak jasné v tej lige sa podvádza jak v talianskej .. nazačiatku obáločka... a chalanom sa povie v druhom polčase na live stavku musite pustiť gol do 10 minut od polčasu .. ved tí obráncovia su jasní ...

• eighty pred 9 rokmi a 4 m
    Obrancovia boli asi lacno plateni statisti.

• truly pred 9 rokmi a 4 m
    Rozbehol sa, bežal rovno, raz si prekopol loptu z ľavej na pravu nohu, spomalil a trošku zrýchlil a gol :D Kebyže sa tu zídeme z panelaku, tak im dáme 10tku určite... :D

• schok pred 9 rokmi a 4 m
    medzi slepými jednooký králom

• agajka pred 9 rokmi a 4 m
    chata kul jedna nul..:D:D

• pseudonka pred 9 rokmi a 4 m
    jak pekne ten moderator hovoril jeho meno :D ale paradny gol dal, musim uznat :D

• oilers25 pred 9 rokmi a 4 m
    To si snad robite srandu. Ake uzasne solo ? Ved hra v Katarskej lige ! Toto by nikdy nedal v europe. Bohuzial, lóve hýbu svetom

• erbeckar pred 9 rokmi a 4 m
    Furt som čakal, kedy príde Aláááááhuakbar :)

• villain pred 9 rokmi a 4 m
    krasny gol urcite, ale obrancovia ako keby chceli dostat gol aj brankar tam vela vody nenamutil :D

• bogo12 pred 9 rokmi a 4 m
    niesom rasista ved pijem ciernu kavu :D ale vyzera pri tych indianoch jak neonka :D

• madafakaaa pred 9 rokmi a 4 m
    a tribuny buracaju :D

• stopo pred 9 rokmi a 4 m
    Proti takému mužstvu? Haha!!!

• athes pred 9 rokmi a 4 m
    ako nechcem byt hajzel ale ked dali spomaleny zaber tak obrancovia mu tu loptu ani akosi nechceli zobrat len bezali to je vsetko to sa potom utoci :)

• svantovit pred 9 rokmi a 4 m
    veď len bežal popri lopte :D

• klaunsvk pred 9 rokmi a 4 m
    49 sekunda nepovedal chuja ? xDDD

• inkognitooo pred 9 rokmi a 4 m
    1:03 žeby skupinka štatistov...,no myslím,žeby to mohlo byť aj tak..,podali sme si proti nám,veď nech si chlapec myslí,že nás zotrel,my ho zotrieme,keď si pôjdeme po zajtrajšiu výhru,do stávkovej spoločnosti.. ;) ;) ;)