Podľa všetkého je to pieseň o strednej škole. S kombináciou tej medzery na predných zuboch to nemá chybu.

Retard kapela z NemackaAutor: mino2593 287 videní

HGich.T - Uhu Arsch (nemecký hit)Autor: fluenc4 582 videní

Nový hit z RuskaAutor: sh4d0w129 825 videní

Nový hudobný žáner z NemeckaAutor: mino2518 275 videní

The Roxx. Německá velmi dobrá kapele. Má aleAutor: orinoko987 videní

Retardi už nakúpiliAutor: l3bron42 288 videní

Ruská silvestrovská pieseň (Steklovata - NovyAutor: charly00771 091 videní

S Hudbou Vesmírnou - Nový SvetAutor: golden6664 702 videní

Last christmas (domáci retard cover)Autor: vincentvega20 198 videní

Krátke zhrnutie zápasu Nemecka a BrazílieAutor: peros70 722 videní

Plážový HACK z NemeckaAutor: luda26 044 videní

Pár záberov z Berlínskeho SilvestraAutor: bumblebeee1 508 videní

Ako Nemecko vyhralo MS 2014Autor: peros81 294 videní
zaxs1 pred 8 rokmi
takto to dopada ked surodenci splodia deti :D
kurama1989 pred 9 rokmi a 9 m
a toto sú predstavitelia nadriadenej áriskej rasy
olaf pred 10 rokmi a 5 m
Die Antwoord?
michal53q pred 10 rokmi a 5 m
to je este vacsia hanba ako videa z ruska...
phillip01 pred 10 rokmi a 8 m
presne takto si nejako predstavujem že vyzerajú všetci tí liberáli, slniečkári a alternatívni ludia ktorí podporujú imigrantov či iné pofiderné menšiny :D
filipes666 pred 11 rokmi a 5 m
Ale už sú len dvaja členovia, tú tretiu už asi zobrali ... :)
asinmustafa pred 11 rokmi a 6 m
dobre... stacilo uz na dnes internetu ... aj to som si dal jednu partiu lolka pokukal hlavnu stranku dostal sa az sem.. idem spat.. dobru noc
danger pred 11 rokmi a 6 m
fakt dobrá hudbička......dobre sa to počúva, také na ukľudnenie duše...fajn. Aj klip stojí za pozretie.