Možno nevidel len cez tie okná...

Aký ebnutý musel byť, keď obiehal v takejAutor: avalokiteshvara8 878 videní

Idiot za volantomAutor: medialko49 537 videní

Obiehanie sprava?Autor: kaligula24 282 videní

Český "profesionál" s autobusom plným detíAutor: milan00250036 729 videní

Predbiehanie spravaAutor: bojovnik45 858 videní

To bolo fakt o chlp (SLOVENSKO)Autor: auto9258 741 videní

100%-ný IDIOT za volantomAutor: loktibrada25 937 videní

Nebezpečné obiehanie cez plnú čiaruAutor: zlodejicek5 075 videní

Taká bežná jazda verejnou dopravou v PakistaneAutor: godzilla15 939 videní

Keď za volantom sedí idiotAutor: kobrick40 128 videní

Ti dzigá v hlave? (klasiky slovenskéhoAutor: sklegendy12 275 videní

Keď sedí za volantom idiot (Rusko)Autor: bazmegistan18 238 videní

Ukážkové predbiehanieAutor: lucasinoo54 082 videní
sifo44 pred 11 rokmi a 7 m
Potešilo ... :D
corcor pred 11 rokmi a 7 m
neznasam soferov v slapacich autickach...vsade sa pchaju a citia sa krali ciest!
mrtronk pred 11 rokmi a 7 m
no bolo mu to treba?