Malá nehoda pod vplyvom alkoholu

Opilec zaparkoval na koľajniciach (Thajsko)Autor: minnietut19 865 videní

Zalomil na bicykli?Autor: rudy11115 859 videní

Ukrajinský alkoholový zombieAutor: baltazarq47 484 videní

Drsný žart s opilcomAutor: v4v130 829 videní

Ožran 3Autor: robinho91292147 496 videní

Náhla strata rovnováhyAutor: kminko3 826 videní

Ožran 2Autor: katka129 025 videní

Idiot pod vplyvom to po chvíli zapikoval doAutor: arectorpili18 097 videní

Opilec 3Autor: tigrica98 770 videní

Mladý ožran vs. starý ožranAutor: benyxxxxx152 902 videní

Ožran 4Autor: lokes82 999 videní

Opilec vs. políciaAutor: leviathan141 599 videní

Opilec stopujeAutor: janulqa31 649 videní
vaclavrosner pred 1 rokom a 9 m
treba byť stále naleožený v liehu. vírusy (vrátane corony a spol), baktérie, mykózy hynú. Iba kvasinky prežívajú a tie nezabíjajú. A ožratému sa nič nestane aj ked pod vlak padne. Ci pana... Kvasinky treba pestovať. Premýšľajte.
astrid21 pred 11 rokmi a 7 m
čo nepučujete ten silny vietor? .. toho iba podfuklo :)