Počas politického protestu vodič "omylom" stúpil namiesto brzdy na plyn a takto vpálil do davu protestujúcich. Zranil 24 ľudí a jeden zraneniam podľahol. Video bolo natočené na Srí Lanke.

Výkonný mlynček na mäso (zlepšovák)Autor: godzilla63 238 videní

Mlynček na mäsoAutor: garb28 029 videní

Daľší ukro masakeAutor: bananqtz1 113 videní

Zobral zo sebou semaforAutor: kerfastos3 819 videní

Deštrukcia ukrajinskej pozície 18+Autor: bananqtz1 356 videní

Ukrajinci nemali dobrý deň (jatka)Autor: bananqtz2 605 videní

Zaparkoval do lekárne (Florida)Autor: pelargonium22 069 videní

Keď sa autobus na diaľnici premení na mlynčekAutor: arectorpili28 142 videní

Rusi nemali dobrý deň (jatka)Autor: skriatok1 546 videní

Auto vrazilo do davu počas natáčania filmu Autor: dynamitero38 042 videní

Vodič poriadne zazmätkovalAutor: naceste22 385 videní

Jatka v ukrajinskom zákope (GoPRO zábery z ukroAutor: bananqtz3 030 videní

Staršia tragická autonehodaAutor: scafo4 723 videní
corcor pred 11 rokmi a 9 m
hejjj, omylom..:D