Jedno šťastie, sprostá hlava nebolí.

Skok z rebríkaAutor: tigrica18 080 videní

MagorAutor: duri0865 898 videní

Debil - kríkyAutor: noogai337 944 videní

Skok z balkónaAutor: medialko34 436 videní

Debil rokaAutor: katka151 304 videní

Ruský otužilecAutor: benyxxxxx38 781 videní

Magor vs. eskalátorAutor: lokes117 730 videní

Najväčší magor na svete 2Autor: buchnad188 587 videní

Omrzel ho život (znova)Autor: chupp425 425 videní

Skok na guleAutor: katka51 657 videní

Magor a skok na bicykliAutor: duri086 322 videní

Absolútny magorAutor: drumnbass19137 417 videní

Fľaša a debilAutor: obrik15135 283 videní
magnus pred 11 rokmi a 7 m
ale ako prefektne to trafil, to nebol fail, to bol win! :D
danpaul pred 11 rokmi a 9 m
Sprosta hlava neboli? To neviem posudit... Vlastna skusenost?