Odohráva sa to niekde v Blave.aký máte názor na video vy?

Dano Noutsos,Aj keď máš ko_ot,hovorím tiAutor: zmyja2 381 videní

Keď máš ťažkú prácu v orchestri a ešte tiAutor: mudrlant98712 230 videní

KO Martin Daňo vs mestský policajt 0:1Autor: steffysk87 789 videní

BodyBuilding je moje všetkoAutor: 7marcellko78 115 videní

Keď ti na wc chýba ammo a máš dobréhoAutor: zazracnedieta21 890 videní

Ked ti mama v nedelu naberie horucu polievku.Autor: zazracnedieta2 770 videní

Chlapec si rád zaspieva aj na verejnostiAutor: kubinko875 468 videní

Vstávaj, volá ti mama! 2Autor: fantomas50 812 videní

To máš za to, že tak vysoko skáčeš! (KO naAutor: tchoroid14 340 videní

Keď máš rodičov proste v p***Autor: efendyefendak7 068 videní

Uhni kretén!Autor: lukysss32 195 videní

Keď potrebuješ kľud, nie je čo riešiť!Autor: godzilla11 293 videní

KOAutor: flexio10 285 videní
riorojrian pred 11 rokmi a 10 m
skade maš tieto videá ? :D som to naposledy videl 8 rokov dozadu :D