Odchod členov dobrovoľníckeho oddielu Azov na východ Ukrajiny. Lúčenie, slzy a na záver spoločne zaspievaná štátna hymna. SLAVA UKRAJINE!

Fakľové pochody ĽsnsAutor: piktogram232 591 videní

Batalión Azov oddychujeAutor: ardzun2 997 videní

Školenia pluku AzovAutor: schwarzejager8 237 videní

Dobrovoľníci bataliónu AzovAutor: analnyhnis11 196 videní

98. batalion AZOVAutor: angerfistt1 960 videní

Vojna na Ukrajine | Rýchli a horľavi okupanti-Autor: branko30503 videní

Vojna na Ukrajine | Likvidacia ruskych okupantovAutor: branko30995 videní

Azov cvičíAutor: ardzun1 778 videní

98. Batalión Teritoriálnej Obrany Azov-DneperAutor: sokol19941 978 videní

Vítanie hrdinov!Autor: noone5 819 videní

Ukro nácek z batalionu AZOV s prevrtanouAutor: bananqtz3 292 videní

Vojna na Ukrajine | Masívny útok okupantovAutor: branko30506 videní

Sparťania likvidujú ukrajinských vojakovAutor: hokejka1 576 videní
mercenary pred 6 rokmi a 3 m
Dúfam že dostali to čo si zaslúžili, každý jeden. Zradili vlasť, zradili ľud a v prvom rade, zradili samých seba. Hanba. Fuj.
ardzun pred 9 rokmi a 3 m
po 70 rokoch neonacisti znovu zabíjajú ľudí na donbase !!!
blazunda pred 9 rokmi a 7 m
Idu zabíjať svojich... to je teda česť..
deshibasara pred 10 rokmi a 2 m
zaujímavé, že keď sú to hrdinovia prečo majú na hlavách kukli? asi zato, aby ich nemohli identifikovať kvôli vyvražďovaniu civilov na východe. takto idú fašisti na východ vraždiť svojich...
juraj09 pred 11 rokmi a 4 m
Azov a Donbass uz ich je len hrstka preto verbuju na silu a ked nejdes tak ta zabiju su to fasisti co sa da od nich cakat