Excelentná diskusia v relácii Atheist Experience o viere, vede a evolúcii. Užívajte v pokoji

South Park a Darwinova teóriaAutor: kissboy105 228 videní

Je veda v rozpore s vierou?Autor: apologet1 055 videní

Viera, veda a hľadanie múdrostiAutor: apologet1 108 videní

Poznáš svojho Boha?Autor: dugovicmilan66 117 videní

Dejiny vesmíru časť č.2Autor: ateizmus5 123 videní

George Carlin - Náboženstvo je blbosťAutor: chupp48 589 videní

Ježíš je normálníAutor: analysis10 123 videní

Keď sa doma priznáte, že ste ateistaAutor: kontroverznetemy64 015 videní

Vyprava ktora otriasla svetem, Darvinova teoriaAutor: nicsamot1 176 videní

Teória začiatkuAutor: svet3 933 videní

Náboženstvo v UKAutor: ateizmus6 372 videní

Náboženská toleranciaAutor: ateizmus7 092 videní

Christopher Hitchens - NEOMYLNÁ KATOLÍCKA CIRKEVAutor: dugovicmilan4 684 videní
cobra99 pred 11 rokmi a 11 m
stačí si pozrieť prvý film Zeitgaist a hneď zistíte, čo bol ježiš
dabol pred 11 rokmi a 11 m
zbytocna debata totalne ked niekto veri nech si veri a nech nespresviedca a nenuti ludi dookola a naopak lebo je to hlupe podla mna
ficozlesa2 pred 11 rokmi a 11 m
no a ? co ine by mala byt? nieje to ziaden zakon.. TEORIA je nieco co bolo potvrdene,existuju o tom fakty atd.. a hypoteza je nieco co si iba myslime,nemame to nicim podlozene.. takze toto video stoji za velke hov..