Bolo to natocene v Londýne, pri rieke Lee v Tottenhame.

Vodná kolónaAutor: lilinka6919 616 videní

Kengura vs. káčerAutor: atari32 182 videní

Aj husi sú len svine 2!Autor: esterina12 458 videní

Neser hus, ktorú nepoznáš! 2Autor: bojovnik28 091 videní

Poľský zaklínač husíAutor: tchoroid40 726 videní

Husičky už prileteli!Autor: buchnad33 327 videní

Gorila vs. hus kanadskáAutor: biolog29 543 videní

Útočná husAutor: brekeke39 713 videní

Gorila vs. husAutor: shitmaster23 647 videní

BeštiaAutor: somarik0usaty22 975 videní

Dva a pol husi na vandrovkeAutor: terazvarim2 878 videní

Neser hus, ktorú nepoznáš!Autor: bazmegistan34 010 videní

Dôverný rozhovor s husouAutor: marlborka2037 528 videní
puska1 pred 11 rokmi a 11 m
:D :D :D :D neni to prdel :D