Zaplávajte si s rodinkou ľadových medveďov v Severnom ľadovom oceáne.

Ľadové medvede - Coca ColaAutor: mailslovakia17 596 videní

A je po kamereAutor: dynamix42322 190 videní

51 000 ľadových medveďov (Severné more)Autor: peros20 027 videní

Slovenské ľadové medvedeAutor: paveliatko4 463 videní

Boj dvoch veľkých medveďov vo FínskuAutor: biolog20 908 videní

Na Veľký piatok skočila medzi ľadové medvedeAutor: mondragora26 598 videní

Bitka dvoch medveďov, dôvod prečo menšieAutor: ondrej2913 048 videní

Zvedavé ľadové medvedeAutor: paruman30 000 videní

Špehovanie polárnych medveďovAutor: viktor8925 614 videní

Na ostrove Koljučin pri Čukotke obývajúAutor: uhorkac6 728 videní

Ľadové medvede Nitra - Hangocká (11.01.2015)Autor: fotograf6 303 videní

Najnovšia kamera GoPro HERO8 je tu!Autor: monsio2 286 videní

GoPro havinoAutor: tigrica35 146 videní
akvils pred 12 rokmi
Onedloho sa im ladovce roztopia a pomaly vyhynu.... smutne je to ze za to moze clovek ... maly by ludia vyhynut a nie oni :(
jeboslavjebavy pred 12 rokmi
je to pekne ich takto vidiet v ich prirode a nie niekde v zajati.
maximka pred 12 rokmi
Nadherne zviera, nadherne video plus hudba .... Este ze ta mame, tigrica ;)
kerfastos pred 12 rokmi
Krásne zvieratá :)
seko0408 pred 12 rokmi
zamysleli ste sa niekedy ze clovek je jediny tvor ktory sa musi naucit plavat. kazde zviera ma plavanie ako vrodeny instinkt. napadlo niekomu nejake zviera ktore nevie plavat ? (a nepiste mi tu somariny ako slimak (su aj vodne slimaky))
555tomino pred 12 rokmi
Tiež tak nejak plávam :D
fero61 pred 12 rokmi
hej medveď no čo plávaš :D
korky13 pred 12 rokmi
velky fesak :)
nestastnikos pred 12 rokmi
Pecienka z ladoveho medveda je jedovata
seko0408 pred 12 rokmi
ako take zabery urobili ? to dali gopro na krk jednemu medvedovi a potom si ho nasli a kameru mu vzali ci ako ? nechapem kks
azaziel pred 12 rokmi
mňa by teda zaujímalo, na ktorom kurze sa naučili tak dobre plávať
komiksak pred 12 rokmi
Do pi*e ja sa môžem kúpať v sprche, na kúpaliskách, v jazeru.. A medveď má väčší luxus než ja :D Žiadne dane atď.. :D
smithandrej pred 12 rokmi
Hudba: Rhian Sheehan-A Better Place :)
smithandrej pred 12 rokmi
dobrá hudba k tomu
viliam200 pred 12 rokmi
zaujímalo by ma ako to vôbec natáčali, perfektné video
lmdv pred 12 rokmi
Bombardéri :)
mcteac pred 12 rokmi
také ukľudnujúce video na sobotu keď sa človek zobudí po piatku :)