Chalanisko doslova "provokoval hada bosou nohou". Zobrať telefón niekomu len tak z ruky môže byť niekedy bolestivé.

Pripálili by ste cigaretu dieťaťu?Autor: jalegenda12 204 videní

Sociálny experiment - úsečkyAutor: ceed57 386 videní

Koľko je hodín?Autor: thecubesk159 795 videní

Bitka za kradezAutor: 12error4 607 videní

Počul som že sa chceš biť...Autor: ac6 087 videní

Starý muž sa žení s 12r dievčaťom -Autor: matpep13 424 videní

Koľko je hodín? Deväť!Autor: kislek95 520 videní

Slečna, nevideli ste tu muža v čiernom,Autor: sviatoslavsenior14 179 videní

Sociálny experiment - PUSAAutor: gabqo15 309 videní

Krádež notebooku (sociálny experiment)Autor: tigrica37 868 videní

Som veľmi hladný (sociálny experiment)Autor: martin24616 510 videní

Sociálny experiment - TopánkyAutor: ceed42 474 videní

Sociálny experiment - pohľad do zákulisiaAutor: ceed32 414 videní
amenhopis pred 11 rokmi a 11 m
no je to klasik ale pita si riadnu nakladacku
kosican96 pred 11 rokmi a 12 m
už pri nadpise ma napadol ten pomaďarčený američan 9 :D
mrpric3 pred 11 rokmi a 12 m
tak ten ma gule ako slon :D
thev6 pred 12 rokmi
každej by takhle reagoval. A ještě k tomu někde v americe na černochy.. Tak ten není normální..
havi102 pred 12 rokmi
9
cubame pred 12 rokmi
masochista vypatlaný......
adams701 pred 12 rokmi
zaslúžil si
lolca53 pred 12 rokmi
Užitočné ako automat na kondómy vo Vatikáne ... :D
bubator pred 12 rokmi
co cakal, na slovensku by boli reakcie myslim ze podobne..
fofelko pred 12 rokmi
:D tak a just si vybral takých čo zaucho by ti dali aj za pozdrav :D
cikules pred 12 rokmi
debilček,ktorý potrebuje minutku slavy...
pato777 pred 12 rokmi
jak ked zobereš opice banan:)
fajnchalanisko pred 12 rokmi
keby bol frajer, tak to urobí v afrike....iba raz a posledný raz...a už by mal na sebe pneumatiky ;)
martin1209 pred 12 rokmi
Na niggy by som sa bal isť naozaj! :O
petrzlen pred 12 rokmi
Aha, a ako si akože vystrelil z tých ludí? Nevidím dôvod si nechať takto naložiť za takú vtákovinu.. za tú dvojminutovu pozornosť pri pozerani videa by mi to nestálo.. ani keby mi za to mali zaplatiť.
marabu pred 12 rokmi
Je smutné, že mladí ľudia majú také malé ego, že cítia potrebu neustále si niečo dokazovať.
jarosval pred 12 rokmi
Tak mu treba koko*ovi. Keď nevie čo so sebou!!!
lobokop14 pred 12 rokmi
masochysta :)
gynekolog pred 12 rokmi
tak mu treba ked je chuj
cobra99 pred 12 rokmi
čo čakal dilino