Anglické zoskupenie 3Run natočili tematické video na trampolínach v kostýmoch superhrdinov.

Filip a trampolínaAutor: williamm26 105 videní

Zvieratá na trampolíneAutor: noone63 420 videní

Šialená súťaž v skákaní do výšky naAutor: lajkit10 841 videní

Keď má superhrdina naponáhloAutor: search2 558 videní

Faily a podarené čísla skokanov na trapolíneAutor: nadrbelka13 029 videní

štrnástky na trampolíneAutor: slewin4 736 videní

Prečo nestáť pri trampolíneAutor: romales26 392 videní

Dve líštičky na trampolíneAutor: vabene32 121 videní

TrampolínaAutor: 9marek94 092 videní

Trampolínové triky s loptouAutor: avokado3 683 videní

Blázon na trampolíneAutor: suky40 570 videní

Blondínka na trampolíneAutor: marlborka2015 460 videní

Truľo na trampolíneAutor: jolaus16 656 videní
elssqashoo pred 11 rokmi a 12 m
wau hentaku arenu keby chceli niekde v žiline postaviť :)
chicod pred 12 rokmi
sem moc linej na to delat jakejkoliv sport ale mit k dispozici toto? no byl bych tam kazdy den
brizzolit pred 12 rokmi
skoda ze podobne haly sa aj u nas nebuduju,, mame kopec mladych talentov, ale co uz ked nas stat podporuje len futbal a hokej ....a vysledky? KATASTROFA
crater pred 12 rokmi
vyzerá to fakt jednoducho, ale keby som sa tak snažil asi by som sa váľal jak mech zemiakov
messje pred 12 rokmi
Song: Uppermost - Fly
washington pred 12 rokmi
školka pra velke deti
matusslezak pred 12 rokmi
zábava:)
lili1181 pred 12 rokmi
Ja som spoznala iba Spider mana s afrom :D
kerfastos pred 12 rokmi
Takú trampolínu mať doma ani nespím :)
kurt333 pred 12 rokmi
toto chcem!!! ale nikto iný ako ja by tam byť nemohol aspoň na chvíľu sám a vyblázniť sa tam ako decko :D
legionar12 pred 12 rokmi
soundtrack uppermost fly hned v prvej sekunde som to detektoval :D
jalegend pred 12 rokmi
pekne im to skace:D
danpaul pred 12 rokmi
Ale pocitam, ze u nas by to bolo do mesiaca tak ogrcane, ze uz by tam nikto nechcel skatat na tom. Keby na to nabehlo 5 ozratych junakov z Oravy... to by bol mazec :D
seko0408 pred 12 rokmi
to musi byt super, preco u nas nieje nic taketo ? :)
masturbante pred 12 rokmi
také robím keď sa nudím + honievam
danpaul pred 12 rokmi
To musi byt super... Ktovie kolko stoji taka trampolina (jedna).
korky13 pred 12 rokmi
bozee to by som sa ako vysantil preco neni nieco take aj u nas
donvanpedro2236 pred 12 rokmi
Trampolíny vo farbách Lakers :D
1mikito1 pred 12 rokmi
no nič ..... treba volačo podniknúť .... a tkaéto zrealizovať ved divajte na to ... toto de sme ano hej na slovensku .... bohužial ... -_- tu len všetko rozkradnúť a závidieť druhému že má to čo druhý nie ..... proste hamba .... a ked niekto nieoč chce spraviť tak ten druhý čo mu to má dovoliť alebo skor by som povedal pomocť tak ho namiesto toho potopý ....
mattoid pred 12 rokmi
su taketo trampoliny aj niekde na SR alebo v CR ?