Zábery z riskantného streleckého výcviku špeciálnych brazílskych policajných jednotiek.

Strelecky vycvik - Ničenie nôh.Autor: marklar6664 190 videní

Zalezený ,,Putler,, v bunkry bolAutor: jano77909 videní

Čínsky policajný tréningAutor: perpil16 910 videní

Ruský policajný tréningAutor: bobrik963 129 videní

Strelecký večer v ArizoneAutor: tigrica13 045 videní

Tvrdý výcvik špeciálnych jednotiek (Irak)Autor: gaddafi7 146 videní

Čínske špeciálne jednotky - výcvikAutor: 123kg56 836 videní

Tréning streľby počas jazdy (špeciálneAutor: vycapnik23 312 videní

Strelecko - hokejový tréning vo voľnej prírodeAutor: kosicka21 760 videní

A teraz utekajme!Autor: zork20 994 videní

Výcvik slovenskej polícieAutor: vsetkobsadene69 840 videní

Zastavte ho, lebo vás zastrelí!Autor: kobrick15 828 videní

Tréning Thajskej armádyAutor: almano14 762 videní
falko828 pred 8 rokmi a 10 m
Najviac adrenalinu musia mat ti dvaja co sa prechydzaju, ti co strielaju su podla mna vpohode :D
mrpric3 pred 11 rokmi a 12 m
sa im tam prechadza, ked maju slepe :D
1921 pred 12 rokmi
Kapitán Nascimento by to aj prešprintoval :)
ecstasy666 pred 12 rokmi
nemali ich trafiť ,išlo o to aby strielali na terče a netrafili ich ked tam behali
jim134 pred 12 rokmi
To je ako vo filme, strielaju 15 na jedného a nikto ho netrafí, asi trénuvali na nejaký nový akčný trhák :D
potrat pred 12 rokmi
A to ich fakt nikto netrafil? Amatéri :D
novytaxik pred 12 rokmi
pekne slepi.. :)
wasabi pred 12 rokmi
http://youtu.be/zYV-qYeWPkk?t=23s (kto je nedočkavý tak od 2 12)
plesnivec1 pred 12 rokmi
asi mali slepé :)
mackund pred 12 rokmi
Bope..kde sa hrabe Swat.
klobucnik pred 12 rokmi
ti chodci su tam ako verejnoprospesni pracovnici pri odpykavani trestu :d
zelinarik pred 12 rokmi
Strelecky vycvik z duchmi,ti dvaja su ich mrtvy kolegovia :D
sebastiaan pred 12 rokmi
No, riskantny ako pre koho :D
habibi pred 12 rokmi
ze riskantny..slepecky je to vycvik..:D:D:D
zipoo11 pred 12 rokmi
Ti chodci maju isto extra premie :D
nosferat pred 12 rokmi
BOPE :)
kiso969 pred 12 rokmi
Riskantne by bolo podla mna keby kazdy jeden fulloutoval a nie prestanu strielat sa sklonia zbran ked je ten pan este 2 metre v jeho drahe ...
fakie pred 12 rokmi
Zlati su v porovnani so Spetznazom http://www.youtube.com/watch?v=rI01qKAqYts
dod98 pred 12 rokmi
Bože...to sú fakt takí slepí ? :D
ripperone pred 12 rokmi
Prepúštanie...