Šikovné ruky Marcella Barenghiho nakreslili tentokrát fľašu Oddka vodky.

Iron Man Mark II (Marcello Barenghi)Autor: kosicka22 763 videní

Realistická kresba rybky v jazierku (MarcelloAutor: kaporkak25 953 videní

Vikingská helma 3D by Marcello BarenghiAutor: dodinnqo8 584 videní

Pokrčená plechovkaAutor: cocacola20 932 videní

(NE)PRAVÁ COCA - COLAAutor: markusferrari11 654 videní

50 EuroAutor: avokado37 173 videní

Brazuca nakreslená na papieriAutor: kerfastos5 395 videní

Kresba ametystuAutor: mata3998 144 videní

Tak poďme si teda vypiť! (vodka v ochrannejAutor: kaligula43 859 videní

Tri fľaše vodky vypijem bez problémov!Autor: kardiostimulator75 384 videní

Obrovská dvojeurovkaAutor: lilinka6922 378 videní

Vypila liter vodky na exAutor: prcmucha16 794 videní

200-eurová bankovkaAutor: lilinka6960 930 videní
veny232 pred 5 rokmi a 6 m
Pověsil bych ten obrázek alkáčům do léčebny :D
monster6 pred 9 rokmi a 9 m
chuck norris by vypil na ex...
solar pred 10 rokmi a 5 m
fakt pekne
riotv pred 11 rokmi a 5 m
Hmm to je zaujímavé:D Ale pekné:D
andykraus pred 11 rokmi a 8 m
Je to veľmi pekne nakreslené, len malá chybička, tam je písané ODKA a my to V nevidíme, ale pritom je tam dosť veľká medzera a vypadá to, akoby tam bolo písané len ODKA :D A ďakujem za mínuská :D
misiaksaleny pred 11 rokmi a 11 m
normalne sa mam chut ozrat :D
mato335 pred 12 rokmi
treba sebe vypic a zic
nnazgul pred 12 rokmi
Klobuk dole
84r0n pred 12 rokmi
keby sa to tak premenilo na skutočné
ottomahr pred 12 rokmi
voka wyborowa?..tu sem píval jako malé šotan za komárů a stávala 26kčs,ale měla hnusné štítek a jiné typ pruhlédné flaše...aj embo na jezdilo a nai nečadilo:D
pseudonka pred 12 rokmi
wow famózne
samuelf pred 12 rokmi
Keby že tiež take viem ta tiež take viem
gryzzly4444 pred 12 rokmi
Tienovanie ako predstavuje tento umelec mi nikdy nešlo je to fakt brilantné
lolkaciq123 pred 12 rokmi
Ako pekne bez pravitka a kuzidla to dal
ayettista pred 12 rokmi
Rešpekt. Ako dokáže namaľovať tak obrovské množstvo farieb?
marty pred 12 rokmi
je to ODKA :D
tomekei pred 12 rokmi
fúha klobúk dole ..
dusis pred 12 rokmi
Toto musel určite kresliť nejaký Rus :D
fanatik1121 pred 12 rokmi
toto je umenie podla mna ne jak nejaka maliarka zoberie stetec 3x frnke na platno a obraz za 100 000 dolarov je hotovy .. tomu chlapikovy len jedno respekt ;)
maskac840299 pred 12 rokmi
ako velka poklona, este keby z nej tak ulial teraz