Dvaja japonskí futbalisti Shinji Kagawa a Hiroshi Kiyotake si na ihrisku zmerali sily s päťdesiatimipiatimi malými futbalistami.

3 profi futbalisti vs. 100 detí, kto vyhrá?Autor: internetomsvetom18 388 videní

Takto hrajú 6 a 7 ročné deti futbal po rokuAutor: coerver5 614 videní

Pošlite ho na ihrisko, on je naša záchrana! (IAutor: buchnad14 863 videní

Ihrisko v DlhejAutor: orazel11 986 videní

SIGMA futbal profi 2Autor: dieselaci4 978 videní

SIGMA futbal profiAutor: dieselaci3 095 videní

Futbalisti z AustrálieAutor: tigrica13 040 videní

Futbalisti a hudobníciAutor: perfekto2836 664 videní

SIGMA futbal profi 3Autor: dieselaci3 039 videní

Futbalisti vs mutantiAutor: endy8006 755 videní

Vodné pólo v kopačkáchAutor: jozefbaranec34 869 videní

Deti, dnes sa budeme šmýkať!Autor: godzilla24 584 videní

Futbalisti hercamiAutor: noone3 547 videní
vandyllo pred 12 rokmi
V brazilii 110 Detí a 1 RONALDHINO
divisor pred 12 rokmi
Čo je na tom profi obehnuť malé deti.
lowec81 pred 12 rokmi
chčije a chčije :D
focus pred 12 rokmi
Keby tam bol Ronaldo a Messi možno by som si to pozrel aj celé :D
kuzelka pred 12 rokmi
deti ich nechali nech sa chlapci potešia... ::D:D
autogravity pred 12 rokmi
Ty kookso že 2 profi futbalisti sak obyčajny 2 debilkovia co neurobili ani 1 trik s loptou iba boli rychlejsi ako male deti :D natom nieje nič profi prebehnut male deti :)
sajx pred 12 rokmi
chcel by som vidiet teraz Messiho s jeho rýchlo kmitajúcimi nohami ako by ich dal:D
westwick pred 12 rokmi
Neviem ako dokážu pozerať tie videá, však tie HALABALA japonské znaky sú cez celú obrazovku :D
misiacik77 pred 12 rokmi
ale ich tam bolo,ako hadov :)
drioton pred 12 rokmi
Dobre zhustovali priestor pred branou :D
legionar12 pred 12 rokmi
nabudúce tu bude video a v ňom popis: dvaja brazílsky futbalisti Neymar a Luiz gustavo si na ihrisku zmerali sily s päťdesiatimipiatimi slovenskými futbalistami ;)
chorochrontochor pred 12 rokmi
Kvalita bola vzdy nad kvantitu.
ychsimiridajdaj pred 12 rokmi
jak sršne útočili :D
messerschmitt pred 12 rokmi
Zdá sa mi, ze ten prvy bol tak trochu offside (ofsajd) :D no neviem
seko0408 pred 12 rokmi
55 a jak kurence za jednym behajua druhy v predu volny :D:D 25 jedneho naj obklucia, 25 druheho a ani si neprdnu :D
rammstein pred 12 rokmi
rozobrali ich jak malé deti
katribodkit pred 12 rokmi
ked nefilmuju a nesimuluju,neda sa to ani kukat :D
marek1213 pred 12 rokmi
pozerat bez zvuku....
danpaul pred 12 rokmi
Vyuzili to, ze deti nemali trenera a nedrzali si svoje pozicie. Keby si deti drzali pozicie, aj profi hracom by sa cez ne prechadzalo velmi tazko.
suliander1 pred 12 rokmi
jak sa tym deťom smeju čuráci xDD