Americká nadácia Hope For Paws opäť zachránila jedného osamelého túlavého psíka, ktorý skončil na ulici asi pred rokom, keď ho tam po odsťahovaní zanechal jeho pôvodný majiteľ.

Záchrana psíka bez menaAutor: scaramanga55 146 videní

Záchrana opusteného psíkaAutor: votrelec215525 258 videní

Záchrana psíka bezdomovcaAutor: lilinka6973 471 videní

Zachrana psika na smetiskuAutor: votrelec215512 148 videní

Záchrana štvornohého stroskotancaAutor: marlborka2025 873 videní

Záchrana slepého psíkaAutor: palicaaa13 335 videní

Záchrana umierajúceho psíka z ulice (India)Autor: tristan328 770 videní

Záchrana psíka s rozožratou hlavou (India)Autor: diablo66673 616 videní

Pes v asfaltovej poleve (India)Autor: dynamitero53 730 videní

Túlavý psíkAutor: jigsaw81 281 videní

Záchrana vyhodeného psíkaAutor: chlpca44 595 videní

Záchrana fenky zaseknutej v rúreAutor: vabene20 609 videní

Záchrana psíka zo zamrznutého jazera (Rusko)Autor: cocacola2 361 videní
thanos pred 7 mesiacmi
Nevadilo by mi, keby pôvodný majiteľ nežil.
pomarancvarga pred 5 rokmi a 7 m
uvarit v hrnci a zjest :)
neweet pred 8 rokmi
rastadog :D ale inak riadna zmenáreň
starter pred 8 rokmi a 8 m
jaky bol smutny ked mu ostrihali dredy. ja to chapem ziadne dredy ani fet mu nedali. ako ma byt treraz rastafarianskim fetakom?
flash259 pred 9 rokmi a 3 m
Ja by som ho uvaril
tlucipeta pred 10 rokmi a 1 m
Veď on utekal lebo vedel že mu chcú dať dole jeho dredy :D
koloboh pred 10 rokmi a 2 m
psík rastafarián
lukaskosk pred 10 rokmi a 9 m
možem byť tvrďas ako chcem, vidieť veľa zlého v živote, ľudom čo sa ubližilo, ale psy nezvládnem :( vždy plačem... :(
charonx pred 11 rokmi a 2 m
lol skoro,som sa rozplakal :D nie ze by som bol makky,to nie,niekedy byvam chladny ako severne more,ale proste zvierata mam velmi rad :)
kevinos pred 11 rokmi a 7 m
jeden z najsmutnejších videi čo som kedy videl :(
1joeyslipknot1 pred 11 rokmi a 11 m
riadny dredáč
mrsoplik pred 12 rokmi
Radšej nech vymyslia spôsob ako takýmto situaciam predchádzať ako zachrániť jedného psa a potom hrať ľudom na city....
chester5 pred 12 rokmi
3:20 ten jeho pohľad ma neskutočne dojal, chudátko malinké... ale už je mu snáď dobre :)
focus pred 12 rokmi
Vždy sa pristihnem ako sa pri konci takycho videí usmievam ako blbý :D Klobúk dole pred nimi :)
phobos737 pred 12 rokmi
vzdy mi slzy tecu pri takychto videach :(
mastoc2 pred 12 rokmi
budem neslušny ale tieto videja sú tak kurva dobre :)
spiritko69 pred 12 rokmi
strasne ma to dojalo
vikuliatko pred 12 rokmi
:) :) milujem ľudí tohoto typu :)
bibiodporna pred 12 rokmi
:)
postal123 pred 12 rokmi
Títo ochranári zvierat sú fakt borci!