Pri boxovaní majú na mále niekedy aj samotní rozhodcovia. Čudujem sa, že mu zo začiatku nikto nepomohol sa aspoň zdvihnúť zo zeme.

Hák na brucho? NIE! Hák na bradu!Autor: tadyjebobr15 950 videní

Boxerský zápas v práci ukončil tvrdý úderAutor: deflo46 729 videní

Box - boxingAutor: jocker1085 994 videní

Chcel dostať na pečienku od profi boxéra RyanaAutor: atari8 132 videní

Internátny boxAutor: twitch6 730 videní

Daj mi "direkta" a ukážem ti hák!Autor: bazmegistan34 721 videní

V ringu si to najviac užíva rozhodca SteveAutor: arilus24 658 videní

Patrik Glézl Box modrý rohAutor: sialenecpato3 227 videní

Boxing_amateur_otpAutor: jaaaaaaaa3 082 videní

Box do vrecaAutor: smajdovamamka4 441 videní

Boxing KnockoutsAutor: p0int4 344 videní

Boxing do vrecaAutor: dracan616 500 videní

Zasiahnutý rozhodcaAutor: kosicka50 734 videní
foka pred 7 rokmi a 10 m
0:22 mu tusim este chcel dat hlavicku ;)
zxretrosoft pred 8 rokmi a 10 m
Ty hvězdičky kolem hlavy :D
mrpric3 pred 11 rokmi a 11 m
reklama na gel na vlasy :D uces vydrzi a vydrzi a vydrzi :D
andychris99 pred 12 rokmi
Skvelé :) .. už len popracovať na mierení aby trafil správneho a bude to tip top :D
jotrix pred 12 rokmi
mal mu pocitat
sherwood2 pred 12 rokmi
0:13 ku**a :D 0:15 cigan :D
satanovsyn pred 12 rokmi
:D a ten pohľad zo zeme: Kto ma zrazil autom ??? :D
michalev pred 12 rokmi
Panečku, tá sedla ! :D
misi87 pred 12 rokmi
tusim ze sa mu skrizili oci
michaello pred 12 rokmi
zastavte si to na 0:09 :D :D :D
chorochrontochor pred 12 rokmi
ked sa zdvihal z tej zeme, pohlad mal jak na daňové
romanx2222 pred 12 rokmi
klikajte stále na 0:08 a pozerajte čo robí ten rozhodca s rukou :D
tojevprdeli pred 12 rokmi
Klikajte 0:05 :D
rado407sw pred 12 rokmi
0:14 - kurwááá :D:D
soltec pred 12 rokmi
a uz mu behali oci po ringu :D
kiso pred 12 rokmi
mne sa strasne paci ta 0:09 sekunda :D
habibi pred 12 rokmi
nic mu nieje..len alzheimera ma:D
agajka pred 12 rokmi
tusim chcel ist naspat boxovat:D:Ddoteraz sa nezmieril z porazkou:D
adommm123 pred 12 rokmi
Chudák, kento to schytal už toľko krát, mám pocit, že dostáva rok čo rok....
mato335 pred 12 rokmi
no a moze ist do dochodku