Za touto atrakciou, konkávnym zrkadlom veľkých rozmerov, by ste museli vycestovať až do vedeckého múzea (Exploratorium) v San Franciscu. Sprievodca predviedol pomocou svetelného lúča "skutočný odraz" v konkávnom (dutom) zrkadle. V dutom zrkadle sa rovnobežný lúč mení na zbiehavý. Ohnisko dutého zrkadla je skutočne a svetelný lúč ním skutočne prechádza. Dopadajúci a odrazený lúč možno vzájomne vymeniť.

Ach tie zrkadlá...Autor: noone17 139 videní

Božtek na zrkadloAutor: suky4 213 videní

Reakcia medveďa na zrkadlo v leseAutor: biolog26 429 videní

Čo mi to stojí na hlave?Autor: srdce18 823 videní

Ty si sa tu kde vzal?Autor: peros37 902 videní

Súboj sámého so sebouAutor: kosicka22 385 videní

Prvá skúsenosť so zrkadlomAutor: lucasinoo26 235 videní

Zrkadlový odraz ChicagaAutor: benyxxxx5 441 videní

Psí kamarát v zrkadleAutor: l3bron15 245 videní

Duch v zrkadle 2 - nachytávkaAutor: eu13 003 videní

Duté poháre rozbíjané o duté hlavyAutor: antverti5 573 videní

Ustúp, lebo sa zbijem!Autor: zazracnedieta27 631 videní

Pikabu, teraz ma vidíš a teraz už nie!Autor: eennee5 779 videní
teza pred 8 rokmi a 1 m
kks. ved tu žuvačku musí vyžuť za 5 min pri takom výkone
matanas pred 11 rokmi a 12 m
predsa len to je zrkadlo, co cakali ze ked zasvieti na zrkadlo tak padnu pecene kridelka?
sp33do pred 12 rokmi
američania pochopili zákony optiky?
axeffekt pred 12 rokmi
mohli to zrkadlo dať radšej von a posielať amíkov prechádzať sa cez ohnisko..
uniwerzal pred 12 rokmi
vsetci jaky frajeri ste :D tak mi vyrobte take zrkadlo ... a vtedy vam poviem ze ste machri .. a tie lyzicky si strcte do kakača
jurcibald pred 12 rokmi
pridreté deti z kalifonjuuuuu :D
elvistosomja pred 12 rokmi
Ja tam zas nič moc objavné nevidím, ale nech si každý spraví vlastný názor.
viliam200 pred 12 rokmi
stačí mať doma lesklú lyžičku -_-
st3oj pred 12 rokmi
Choď do kuchyne, vyber zo šuflíka lyžicu, pozri sa do nej a nemusíš nikde vycestovať :D
steelersfan007 pred 12 rokmi
žiadna novinka :D ..toto sme sa učili na strednej na fyzike :D
poli pred 12 rokmi
som jediny kto to nechape ? :D
srn0cka pred 12 rokmi
toto som robil s malym laserom od cinana ked som mal 7 a zvladol som to aj mimo sanfrancisca aj bez omajgášš :D
docentvagimir pred 12 rokmi
to sme sa učili na fyzike...niečo ešte pamätám
19891989 pred 12 rokmi
sprievodca stary uchylak...:D :D
jankogino pred 12 rokmi
ako ten sprievodca uprednostňoval to staršie dievča asi jej chcel ukazať galaxiu v podaní fyziky :D
peto24 pred 12 rokmi
konecne mi ta skola bola na nieco som rad ze rozumiem tomu popisu
gideon pred 12 rokmi
Staci sa mi pozriet na lyzicku a vidim to iste
ph3n0m3n pred 12 rokmi
koli tomuto by som nevysiel ani von z izby nie este do SF :D
nestastnikos pred 12 rokmi
mindfuck
herak pred 12 rokmi
fyzika nepustí no :)