Skrytá kamera odhalila, kam zmizli čerstvo napečené muffiny. Nemecký krátkosrstý stavač Sierra nemal problém zbaštiť 5 koláčov v priebehu 5 minút.

Pes zjedol mopAutor: kinlay36 211 videní

Disciplína musí byť 2Autor: tigrica23 504 videní

Zjedol vážkuAutor: vincentvega24 404 videní

Keď psy milujú snehAutor: suky13 958 videní

Zjedol slimákaAutor: mucha112111 087 videní

Psy a citrusyAutor: tigrica32 632 videní

Mizli nám topánky, nainštaloval som kameruAutor: eurocargo16 327 videní

Psí život (môžeme iba závidieť)Autor: uhorkac10 774 videní

Ako sa budia psyAutor: usiak7 743 videní

Pokazený pes reaguje na koňaAutor: trutnovka10040 426 videní

Psí život LVL99Autor: biolog34 806 videní

Psí gangAutor: janulqa45 909 videní

Veľké psyAutor: suky61 962 videní
pseudonka pred 12 rokmi
nezjedol ich, len ich niesol frajerke :D
murdard0 pred 12 rokmi
5 kolacov v priebehu 5 minut :D moj zbasti 5 kolacov v priebehu 5 sekund :D
killdren pred 12 rokmi
omg to nevedia vychovat psa ... nesmies !!!!!!
miromax pred 12 rokmi
rodinne video, och
fofelko pred 12 rokmi
To je zmrd, aj packu použil :D :D
gulasek pred 12 rokmi
0:53 ten pes sa pozrel do kamery, takže si to naplánovali tam všetci to kamerovanie, hajzli jedny! :D :D
pato777 pred 12 rokmi
inač pes može sladke?:).jako ktory asi
crashhp pred 12 rokmi
vzorom mu je určite nejaká politická strana...
masterrace pred 12 rokmi
to je ako male decko. vie ze robi zle, ale urobi to :)
zavislacka pred 12 rokmi
a je to tam, pristihnutý :D
kenny123 pred 12 rokmi
jaky je vyebany ( v dobrom som to myslel :D )
strasidlobubaq pred 12 rokmi
zedol aj papier ? :D
tgijack pred 12 rokmi
akych 5 minut? kuknite na odraz hodin :D
roman84 pred 12 rokmi
Chodi tam ako na svoje :D
agajka pred 12 rokmi
ako rozbaluje tie papierove kosicky.. by som chcel vidiet..:D:D
myscho123 pred 12 rokmi
Nabudúce tam treba zapiecť miesto čokolády klince a nemecký krátkosrstý stavač Sierra si to rozmyslí....
kritikmojevideo pred 12 rokmi
nenosil ich majiteľovi a ten ich požral?
emaerteien pred 12 rokmi
ale päť a sám hm.. tak my by sme kamaráti neboli :D :D
darling5 pred 12 rokmi
ale najprv sa jak obzrel :D :D :D
bma2201 pred 12 rokmi
Čo nie je zakázané, je dovolené :D